Першою ланкою протидії зовнішнім загрозам є стійкість та спроможності місцевої влади - Соловей

Першою ланкою протидії зовнішнім загрозам є стійкість та спроможності місцевої влади - Соловей

Укрінформ
Спроможність та стійкість місцевої влади є першою ланкою протидії зовнішнім загрозам та дезінформації з боку агресора.

Про це заявив керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей під час презентації дослідження «Стійка Україна — крихка мозаїка?», передає Укрінформ.

«Це дослідження — це зріз нашого суспільства. Нас як Центр вразив момент, що стійкість півдня та сходу України залежить від спроможності і готовності місцевих чиновників протидіяти цим зовнішнім загрозам. Ми побачили, що саме ця ланка є першою на лінії оборони від зовнішніх загроз. Але не завжди вона є адекватною тим загрозам, які виникають постійно», — заявив він.

За словами Солов’я, дослідження є відправною точкою для подальших практичних кроків, націлених на протидію загрозам з боку Росії.

Читайте також: У Києві презентували дослідження стійкості південно-східного регіону в кризових умовах

«Як і будь-яке лікування починається з обстеження і визначення діагнозу хворого, так і протидія загрозам національної безпеки починається з вивчення аудиторії, яка піддається цьому інформаційному впливу», — пояснив він.

Керівник Центру підкреслив, що дослідження «Стійка Україна — крихка мозаїка?» показує потрібні напрямки та рамки роботи для Центру та інших державних органів, які також задіяні в забезпеченні інформаційної, цифрової та комунікаційної безпеки.

Раніше Соловей розповідав, що на окупованих територіях посилюється ізоляція регіону в цілому й інформаційна ізоляція.

Він також заявляв, що у розпал пандемії коронавірусу та недовіри до вакцинації саме ефективні комунікації держорганів є першим елементом у протидії дезінформації.

Як повідомлялося, Центр стратегічних комунікацій було створено при Міністерстві культури та інформаційної політики України у березні 2021 року як один із механізмів протидії дезінформації спільними зусиллями держави і громадянського суспільства. Робота Центру сфокусована на комунікаційній протидії зовнішнім загрозам, зокрема — інформаційним атакам з боку Російської Федерації.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-