Ігор Соловей

23 лютого 2022

22 лютого 2022


Засідання Радбезу Росії було цинічною постановкою для захоплення українських територій – експерт

Засідання РНБО РФ, на якому розглядалося питання визнання незаконних утворень в ОРДЛО, було цинічною і постановочною спецоперацією Кремля із захоплення українських територій.

21 лютого 2022

20 січня 2022


Україна навчилася відбивати російські інформатаки - керівник Центру‌ ‌стратегічних‌ ‌комунікацій

Інформаційна політика Росії на сьогодні є агресивною та спрямованою на супровід гібридної війни проти України. Водночас Україна за останні роки навчилась протистояти дезінформації.

22 грудня 2021


Центр стратегічних комунікацій співпрацюватиме з регіональними медіа

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки і громадська організація «Центр аналітики та розслідувань» підписали Меморандум про співпрацю та спільну діяльність із розбудови мережі регіональних проєктів з протидії дезінформації.

08 грудня 2021


Керівник Центру інформбезпеки: Стратегічні комунікації - важливий елемент національної безпеки

Стратегічні комунікації є основним інструментом протидії гібридним загрозам. Адже зовнішня агресія не завжди має військовий характер, а часто є економічною, інформаційною чи культурною.

05 листопада 2021


Соловей: Вакцинація – це питання нацбезпеки, не політики

Вакцинація вже давно перестала бути суто медичною проблемою, вона використовується в політичних цілях. Насамперед Росією — через прямі канали чи місцевих посіпак в Україні, аби дестабілізувати внутрішню ситуацію в країні.

01 жовтня 2021


Для підриву західних цінностей Росія використовує досягнення демократичного світу, — керівник Центру

Закриття німецькомовного YouTube-каналу «Russia Today» — крок позитивний, але недостатній: Захід має нарешті припинити оплачувати виготовлення дезінформації проти самих себе.

23 вересня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-