Зеленський назвав наступний крок у протидії дезінформації

Зеленський назвав наступний крок у протидії дезінформації

Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський розповів, що Україна почала створювати систему протидії дезінформації на рівні держави, а наступний крок – налагодити систему стратегічних комунікацій та координацію на міжнародному рівні із нашими союзниками.

Про це він сказав під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Міжнародна політика», повідомляє кореспондент Укрінформу.

Зеленський зауважив, що наразі особливого значення набуває інформаційна війна.

«Кіберзагрози, атаки на критичну інфраструктуру стають майже буденним явищем. Ми маємо ділитися досвідом з партнерами у цих сферах і долучатися до спільних зусиль із подолання цих викликів сучасного світу», - наголосив Зеленський.

Читайте також: Зеленський очікує максимальних результатів від візиту до США: Це - не туризм

За його словами, «знакове питання для нашої цифрової реальності - це ефективна протидія гібридним та різним дезінформаційним атакам».

«За останній рік ми почали створювати систему виявлення, що важливо, систему протидії дезінформації на рівні держави. Наступний крок - налагодити таку систему стратегічних комунікацій та координацію як на рівні держави, так і на міжнародному рівні з нашими союзниками», - сказав Зеленський.

Читайте також: Зеленський назвав Nord Stream 2 зброєю проти Європи

Він наголосив на важливості формування позитивного іміджу України за кордоном. «Це потужний інструмент. По-перше, як знайомство з Україною і, по-друге, як подолання всіх тих стереотипів, які базуються на пропаганді й дезінформації. Україна має стати визнаним позитивним брендом, привабливим для всіх туристів, привабливою для подорожей, для навчання, для освіти, для бізнесу», - сказав Президент.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні у березні 2021 року було створено Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики для протидії дезінформації та російській пропаганді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-