Заколот

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 червня 2024

18 вересня 2023

05 вересня 2023

25 липня 2023

21 липня 2023


Пригожину варто подбати про власну безпеку - Блінкен

Останні події навколо заколоту групи "Вагнера" в Росії стали прямим викликом Путіну та призвели до нових тріщин у його режимі, тож Пригожину зараз варто подумати про безпеку власного життя – з огляду на практику, яка існує у Росії.

16 липня 2023


У Росії тривають переговори щодо майбутнього ПВК «Вагнер» – британська розвідка

Після заколоту «вагнерівців» у Росії 23-24 червня на чолі з Євгеном Пригожиним у російських службах безпеки почався період плутанини та переговорів. Упродовж останніх днів в РФ почали формуватися тимчасові домовленості щодо майбутнього ПВК «Вагнер».

13 липня 2023


Путін відклав рішення про поїздку на саміт БРІКС через похід «вагнерівців» - ЗМІ

Президент РФ Володимир Путін вагався, чи їхати йому на саміт БРІКС у ПАР, через ризик бути заарештованим за ордером МКС. Після заколоту Пригожина його побоювання посилилися, щоб не допустити повторення внутрішньої дестабілізації та можливої втрати влади.

11 липня 2023

10 липня 2023

05 липня 2023


Спроба заколоту «вагнерівців» посилила розкол серед силовиків РФ - британська розвідка

Генерал Сергій Суровікін, головнокомандувач Повітряно-космічних сил Росії й заступник командувача ЗС РФ в Україні, не з’являвся на публіці після спроби заколоту ватажка ПВК «Вагнер» Євгена Пригожина 1,5 тижня тому.

01 липня 2023

30 червня 2023


Військова розвідка Естонії назвала прорахунки Пригожина під час заколоту

Розвідувальний центр Сил оборони Естонії у своєму новому оперативному зведенні проаналізував спробу заколоту, вчиненого у РФ Євгенієм Пригожиним і ПВК "Вагнер" та його наслідки для України, Росії, Білорусі.


Заколот Пригожина змінив позицію Байдена в питанні передачі Україні ATACMS - експерт

Президент США Джо Байден може змінити свою позицію у питанні передачі Україні оперативно-тактичних ракет ATACMS, бо Захід відчув слабкість президента РФ Володимира Путіна під час збройного заколоту ватажка ПВК “Вагнер” Євгена Пригожина.

29 червня 2023


Наслідки заколоту в Росії обговорять на саміті у Вільнюсі – Держдеп

Тема, пов’язана зі збройним заколотом ПВК «Вагнер», а також подальший розвиток подій в Російській Федерації стане однією з тем обговорень під час саміту лідерів країн-членів НАТО у Вільнюсі наступного місяця.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-