YES

14 вересня 2019

Позиція України на газових переговорах не зміниться з новою командою — Мінекономіки

Нова владна команда готова до наступного раунду тристоронніх газових перемовин між Україною, Росією та ЄС щодо транзиту російського газу територією України, і дотримуватиметься раніше заявленої української позиції.

13 вересня 2019

Данилюк розповів, з ким і про що говорив "на полях" YES

Секретар РНБО Олександр Данилюк під час 16-ї зустрічі Ялтинської європейської стратегії у Києві обговорив з групою американських експертів та дипломатів з «Атлантичної ради» безпекову ситуацію в Центрально-Східному регіоні.

Денісова обговорила звільнення політв'язнів РФ із німецьким омбудсменом

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова у рамках YES зустрілася з уповноваженим Міністерства закордонних справ Німеччини Міхаелем Зібертом, де вони обговорили процес звільнення ув'язнених Росією громадян України.

12 вересня 2019

У Києві стартує XVI щорічна зустріч YES

У Мистецькому Арсеналі в Києві 12 вересня розпочне роботу XVI щорічна зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) "Щастя зараз. Нові підходи для світу в кризі".

10 вересня 2019

Форум YES у Києві почнеться із заяв трьох президентів

Президенти України, Естонії та Фінляндії Володимир Зеленський, Керсті Кальюлайд та Саулі Нііністьо виступлять з привітальними заявами 13 вересня на відкритті пленарних сесій XVI Щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії YES.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-