Індія поступово змінює ставлення до війни Росії проти України – експерт

Індія поступово змінює ставлення до війни Росії проти України – експерт

Укрінформ
Індія змінює своє ставлення до війни Росії проти України і поступово схиляється до думки, що війну потрібно якомога швидше закінчувати.

Як передає Укрінформ, про це заявив засновник, почесний директор Ради стратегічних та оборонних досліджень, доцент Центру міжнародної політики, організації та роззброєння Університету Джавахарлала Неру Хеппімон Джейкоб під час виступу на щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) «Майбутнє вирішується в Україні», організованій YES у партнерстві з Фондом Віктора Пінчука.

«Індія на початку розглядала цю війну через призму політики США проти Росії. Але цей погляд уже змінюється. Зараз в Індії зростає розуміння, що цю війну треба завершувати. Але Індія - це така країна, де всі зміни відбуваються дуже повільно», – зазначив Хеппімон Джейкоб.

Причиною зміни позиції Індії стало те, що вона нарешті почала розглядати цю агресивну війну через призму власних інтересів. «Те, що Китай і Росія зближується, це те, що дійсно викликає в Індії занепокоєння», – пояснив Хеппімон Джейкоб.

Читайте також: Країни G20 опублікували декларацію зі згадкою про війну в Україні

За його словами, торгівля між Росією та Індією останнім часом помітно скорочується. Хеппімон Джейкоб також переконаний, що Індія може відіграти активну посередницьку роль у врегулюванні відносин України та Росії.

«Індія повинна розігрувати свої карти як певний арбітр у цьому конфлікті. Індія також повинна впливати на Росію, щоб та повернулся до Зернової угоди», – експерт.

Як повідомляв Укрінформ, Президент США Джо Байден та його союзники оголосили в суботу про плани будівництва залізничного й судноплавного коридору, що з'єднає Індію з Близьким Сходом і Європою.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-