
Росія має виконувати рішення ЄСПЛ, ухвалені до її виключення з Ради Європи
Росія несе юридичну відповідальність за виконання рішень Європейського суду з прав людини, ухвалених до її виключення з Ради Європи 16 березня.
24 березня 2022
Росія несе юридичну відповідальність за виконання рішень Європейського суду з прав людини, ухвалених до її виключення з Ради Європи 16 березня.
24 березня об 11:00 відбудеться онлайн-пресконференція на тему: «Вигнання росії з Ради Європи, в чому історичність цього рішення. Підтримка України Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи» (Zoom).
28 липня 2021
Кабінет Міністрів продовжив дію покладання спеціальних обов'язків (ПСО) стосовно продажу електроенергії для населення до 31 серпня, зберігши ціну 1,68 грн/кВт-год.
10 лютого 2021
Постійний представник України у Раді Європи Борис Тарасюк відкинув звинувачення з боку російського представника на адресу Києва у зв'язку з рішенням про припинення мовлення трьох телеканалів.
03 лютого 2021
Генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич повідомила про призначення Стіна Норлова головою Офісу РЄ в Україні.
20 січня 2021
Україна звернулася до Ради Європи із закликом зреагувати на політику РФ, спрямовану на обмеження діяльності неурядових організацій та громадянського суспільства в цілому.
13 січня 2021
Україна у Раді Європи вимагає дати належну оцінку порушенню прав людини Росією на тимчасово окупованих територіях та припинити ці протиправні дії.
09 грудня 2020
У Раді Європи Росія намагалася звинуватити Україну у «неонацизмі», але ця спроба зазнала «нищівної поразки».
28 листопада 2020
Україна виступає за зміни у політиці конфіденційності Ради Європи.
26 листопада 2020
Україна у Раді Європи наполягає на відстороненні Російської Федерації від розгляду питань стосовно держав, які зазнали російської агресії і окупації.
13 листопада 2020
Україна закликала міжнародне співтовариство рішуче відреагувати на факти чергових протиправних дій країни-агресора в окупованому Криму.
12 листопада 2020
Комісар РЄ з прав людини Дуня Міятович не має підстав, щоб не відвідувати окуповані Росією українські території на виконання свого мандату, але це може відбутися виключно за законодавством України і норм міжнародного права.
Повернення Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи та подальша поведінка основних країн-членів свідчать про незацікавленість у тому, щоб ставити на місце агресора – Росію.
Комісія Ради Європи за демократію через право (Венеціанська комісія) і Група держав РЄ проти корупції (ГРЕКО) на запит української сторони опрацьовують експертні пропозиції щодо відповіді на рішення КСУ стосовно діяльності антикорупційних органів.
23 жовтня 2020
Ставити під сумнів юридичну природу Будапештського меморандуму немає підстав, адже він був зареєстрований належним чином в Організації Об'єднаних Націй і не втрачав своєї юридичної сили.
22 жовтня 2020
Росія заборгувала до бюджету Ради Європи майже 9 млн євро та продовжує ігнорувати свої зобов'язання.
22 травня 2020
Росіяни не підписали б транзитний контракт, якби могли припустити, наскільки знизиться споживання енергоресурсів у зв'язку з пандемією COVID-19.
08 травня 2020
Військово-медична "допомога" Росії деяким країнам є цинічною та має за мету отримання політичних вигод.
Україна у Раді Європи внесла ініціативу опрацювання кодексу дій керівництв держав в умовах кризових ситуацій з метою гарантування і дотримання цінностей демократії і прав людини.
Росію мають виключити із Ради Європи, але на це відсутня політична воля.
28 лютого 2020
Рада Європи не повинна самоусуватися від примушення Росії до припинення військової агресії проти України та дотримання прав людини на тимчасово окупованих територіях.
27 січня 2020
Рада Європи має розглядати агресію РФ проти України як сферу своєї відповідальності щодо порушення на окупованих територіях прав людини і демократії.
Україна негативно оцінює наміри запровадити в Парламентській асамблеї Ради Європи новий механізм накладання санкцій на країни-члени, які порушують свої статутні зобов'язання.
Новий постійний представник України при Раді Європи Борис Тарасюк 27 січня офіційно став до виконання обов’язків.
25 січня 2020
Новий постійний представник України при Раді Європи Борис Тарасюк прибув до Страсбурга.