Стажування

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

17 жовтня 2023


Українські онкологи пройдуть стажування у провідних американських клініках

Українські медики-онкологи пройдуть стажування в провідних американських центрах із клінічних інновацій та лікування онкологічних захворювань, що знаходяться в Нешвілі (штат Теннессі) та у Філадельфії (штат Пенсільванія).

21 березня 2023


Працівники музеїв та незалежні куратори можуть пройти стажування у Франції – МКІП

Міністерство культури та інформаційної політики, Український інститут та Французький інститут відбиратимуть працівників музейної сфери та незалежних кураторів на програму стажувань у французьких музейних інституціях.

14 березня 2023


Стажування українських медиків: Зеленська обговорила співпрацю з першою леді Польщі

Перші леді України та Польщі Олена Зеленська і Агата Корнгаузер-Дуда обговорили співпрацю а рамках програми HEMS зі стажування українських медиків екстреної медицини та стажування медиків України у польських опікових центрах.

17 лютого 2023


Українські випускники найкращих університетів світу стажуватимуться на підприємствах Укроборонпрому

Державний концерн «Укроборонпром» і Благодійна організація «Ukraine Global Scholars»(UGS) підписали меморандум про співробітництво. Це дозволить залучати випускників найкращих університетів світу для посилення розвитку вітчизняного ОПК.

29 грудня 2022

11 листопада 2022

03 серпня 2022


Енергоатом і Westinghouse запускають програму стажування фахівців у США

Компанія Westinghouse Electric і НАЕК «Енергоатом» запускають програму стажування, в рамках якої понад 60 українських атомників та студентів старших курсів вивчатимуть технологію AP1000 у США. Навчання розпочнеться восени цього року.

08 червня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-