Софія Сапега

07 червня 2023


Лукашенко помилував росіянку Сапегу

Авторитарний правитель Білорусі Олександр Лукашенко слідом за Романом Протасевичем, який пішов на угоду зі слідством, помилував його подругу, росіянку Софію Сапегу.

11 січня 2023


лукашенко відмовив росіянці Софії Сапезі в помилуванні

Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко відмовив у помилуванні росіянці Софії Сапезі, заарештованій у 2021 році разом з білоруським опозиційним блогером Романом Протасевичем після примусової посадки літака Ryanair в Мінську.

05 серпня 2022


Посол США зустрілася з керівником САП

Посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк обговорила з новопризначеним керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександром Клименком продовження підтримки надзвичайно важливої роботи його команди.

27 червня 2022


росіянка Сапега попросила лукашенка про помилування – BBC

росіянка Софія Сапега, заарештована торік разом із білоруським опозиційним блогером Романом Протасевичем після примусової посадки літака Ryanair у Мінську та засуджена на шість років ув'язнення, попросила олександра лукашенка про помилування.

06 травня 2022


У білорусі росіянці Сапезі дали шість років колонії

Судова колегія Гродненського облсуду (білорусь) засудила до шести років колонії загального режиму росіянку Софію Сапегу, заарештовану минулого року разом з білоруським опозиційним блогером Романом Протасевичем після примусової посадки літака Ryanair у Мінську.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-