Паспортизація Донбасу

07 грудня 2020

27 листопада 2020

20 листопада 2020


Мешканці окупованого Донбасу обурені вимогою «влади» щодо українських паспортів

Жителі окупованих територій обурені вимогою "влади" легалізувати паспорта України, видані після липня 2014 року, щоб потім мати можливість отримати паспорт так званої Донецької народної республіки.

25 червня 2020


У розвідці пояснили, чим небезпечна російська "паспортизація" Донбасу

З початком агресії Росії проти України у 2014 році до планів Кремля постійно вносяться корективи, залежно від того, як діє Українська держава, однак загальна стратегія – зробити все для того, щоб Україна залишилася у сфері впливу РФ.

23 червня 2020


Росія починає в ОРДЛО “нову хвилю” примусової паспортизації - розвідка

Командування окупаційних військ з липня планує відновити організовані поїздки мешканців окупованих територій до відділів з питань міграції МВС РФ у Ростовській області Росії з метою примусової паспортизації.

19 червня 2020


Російська "паспортизація" в ОРДЛО блокує виконання "Мінська" – Штати в ОБСЄ

Незаконна видача Росією паспортів на тимчасово непідконтрольній уряду України території Донбасу є спробою легітимізувати так звані "ДНР" та "ЛНР", і ця політика перешкоджає мирному врегулюванню та блокує імплементацію Мінських домовленостей.

18 червня 2020


Путін використає паспортизацію Донбасу на референдумі про своє "обнулення" – Bild

Президент РФ Володимир Путін, який сподівається незабаром "обнулитися" з тим, щоб залишитися при владі ще на багато років, потребує голосів "новоросів", адже власне громадяни РФ не квапляться його підтримувати.

25 лютого 2020


РНБО має списки всіх українців, які отримали паспорти РФ на Донбасі - Данілов

Російська Федерація видала близько 156 тисяч російських паспортів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. РНБО України має списки всіх українських громадян, які отримали ці паспорти.

30 січня 2020


Євросоюз закликає держави ОБСЄ не визнавати російські паспорти на Донбасі

Євросоюз не визнає видані на окупованому Донбасі російські паспорти, що є посяганням на суверенітет України та суперечить Мінським домовленостям, і закликає інші країни-учасниці ОБСЄ не визнавати ці паспорти.

18 жовтня 2019

03 жовтня 2019


Інструкції ЄС щодо віз жителям ОРДЛО роблять токсичним «паспортний» указ Путіна – дипломат

Оприлюднені у четвер Інструкції для консульських установ ЄС щодо порядку оформлення віз громадянам, які проживають в ОРДЛО, зводять нанівець зусилля РФ щодо російської «паспортизації» українців на тимчасово окупованих територіях і роблять «токсичним» відповідний указ президента РФ.

17 вересня 2019


В окупаційні війська на Донбасі братимуть лише бойовиків із паспортами РФ

Російське командування прискорює так звану “паспортизацію” населення на окупованій частині Донбасу та з 1 жовтня запровадило вимоги щодо обов'язковості російського громадянства у підрозділах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

14 серпня 2019


У бойовиків вилучають російські паспорти, щоб не тікали — розвідка

Командування ЗС РФ допомагає пришвидшити отримання російського громадянства найманцями на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, проте видані російські паспорти тут же вилучаються, аби запобігти самовільному залишенню місць служби в так званих “ДНР/ЛНР”.

09 серпня 2019


Єврокомісія готує “відповідь” на видачу паспортів Росії жителям Донбасу — ЗМІ

У Євросоюзі розробляють "єдині рекомендації" щодо "ідентифікації та можливого невизнання" паспортів РФ, виданих мешканцям окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) України, підконтрольних російським окупантам.

07 серпня 2019

05 серпня 2019


Естонія не буде визнавати російські паспорти, видані на Донбасі

Міністерство закордонних справ Естонії прийняло рішення не визнавати паспорти Російської Федерації, видані після 24 квітня жителям Донецької та Луганської областей у разі, якщо власник паспорта раніше не був громадянином Росії.

02 серпня 2019

30 липня 2019

26 липня 2019


Росія не поспішає видавати паспорти бойовикам на Донбасі

Управління з питань міграції МВС РФ у Ростовській області запровадило посилений порядок перевірки претендентів на російські паспорти з метою запобігання проникненню на територію Росії злочинців з досвідом бойових дій.

24 липня 2019

19 липня 2019

18 липня 2019


Безсмертний назвав укази Путіна про "паспортизацію" Донбасу інструментом тиску

Укази президента Росії Володимира Путіна щодо так званої "паспортизації" мешканців Донецької і Луганської областей є інструментом тиску й спробою зруйнувати рух щодо врегулювання ситуації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-