Могилянська академія

23 квітня 2021

06 квітня 2021

25 березня 2021

02 березня 2021

24 листопада 2020


Києво-Могилянська академія запрошує студентів, яких відрахували у Білорусі

Національний університет "Києво-Могилянська академія" запрошує на навчання на бакалаврських та магістерських програмах студентів із Білорусі, які через політичні переслідування не можуть продовжувати навчання у своїй країні.

29 жовтня 2020


Рада може ухвалити зміни до антикорупційних законів, врахувавши рішення КСУ - експерт

Верховна Рада може ухвалити зміни до законів, врахувавши рішення КСУ про визнання неконституційною норми Кримінального кодексу, яка передбачає покарання за недостовірне декларування.

08 лютого 2020


Вибори президента у Могилянці

Як відомо, до другого туру президентських виборів у Києво-Могилянській академії вийшли попередній президент Андрій Мелешевич та пані декан гуманітарного факультету Марина Ткачук.

23 жовтня 2019


СКУ привітав Евгена Чолія з отриманням звання Почесного доктора Києво-Могилянської академії

Світовий конґрес українців (СКУ) привітав канадського юриста українського походження, президента СКУ 2008-2018 рр. Евгена Чолія, який став Почесним доктором Національного університету "Києво-Могилянська Академія" (НаУКМА).

27 листопада 2018


СКУ передав Могилянці пожертву на програму, пов’язану з українською діаспорою

Президент Світового конгресу українців (СКУ) Євген Чолій передав Національному університету "Києво-Могилянська академія" (НАУКМА) пожертву в сумі $25 тисяч на розробку програми, пов’язаної з українською діаспорою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-