Міжнародний суд ООН

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

09 квітня 2024

08 квітня 2024

28 березня 2024

28 лютого 2024


Десять років окупації: у МЗС прокоментували доповідь ООН про порушення Росією прав людини у Криму

Міністерство закордонних справ України привітало публікацію доповіді Управління верховного комісара ООН з прав людини щодо ситуації з правами людини у тимчасово окупованих Автономній Республіці Крим та місті Севастополь (Україна).

17 лютого 2024

13 лютого 2024

12 лютого 2024


Радбез ООН: Кислиця спростував заяви Небензі, що Міжнародний суд нібито виправдав дії Росії

Міжнародний суд ООН у своєму рішенні, ухваленому 31 січня, установив, що Росія є порушником міжнародного права в трьох окремих аспектах, зазначив у понеділок постпред України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Ради Безпеки ООН.

10 лютого 2024

09 лютого 2024


Кориневич назвав ключовий елемент у справі України проти Росії щодо «геноциду»

Наказ Міжнародного Суду ООН від 16 березня 2022 року, який зобов’язує Росію припинити військові дії на території України, залишається ключовим елементом у справі України проти РФ щодо "геноциду".

05 лютого 2024


Україна може подати в суд ООН позови проти Росії ще по двох конвенціях - правозахисник

Україна може розраховувати на компенсації від Росії у позові до Міжнародного суду ООН у справі про геноцид, а також подати іще два позови стосовно дотримання РФ Конвенції проти катування і Конвенції проти насильницьких зникнень, у яких вимагати відшкодування.


Росія залишається відповідачем у справі щодо геноциду в Міжнародному суді ООН - Кориневич

Посол з особливих доручень МЗС Антон Кориневич наголосив, що справа “Україна проти Росії” щодо звинувачень у геноциді в Міжнародному суді ООН не стала справою проти нашої країни, а залишається справою проти РФ.

04 лютого 2024


Кожен день війни Росії проти України є порушенням наказу Міжнародного суду ООН - Кориневич

Посол з особливих доручень МЗС України Антон Кориневич наголосив, що кожен день російської війни в Україні порушує наказ Міжнародного суду ООН про запровадження тимчасових заходів у справі “Україна проти Росії” щодо звинувачень у геноциді.

02 лютого 2024


Суд ООН почав оголошувати рішення про прийнятність скарги України проти РФ щодо «геноциду»

У Міжнародному суді ООН в Гаазі почалося оголошення рішення щодо прийнятності скарги України проти Росії у справі щодо звинувачень у геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

01 лютого 2024


Суд ООН завтра оголосить рішення про прийнятність скарги України проти РФ щодо «геноциду»

У Міжнародному суді ООН в Гаазі 2 лютого буде оголошено рішення щодо прийнятності скарги України проти Росії у справі щодо звинувачень у геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

31 січня 2024


Конвенція про фінансування тероризму: Суд ООН відхилив більшість претензій України до РФ

Міжнародний суд ООН заявив, що Росія не виконала своїх зобов’язань щодо розслідування випадків фінансування тероризму відносно осіб, які могли фінансувати тероризм. Водночас суд визнав, що Росія не порушила інші пункти конвенції, про які йшлося в українському позові.


Російська делегація не прийшла на засідання Міжнародного суду ООН - Чубаров

На засіданні Міжнародного суду ООН у Гаазі, де розпочали оголошувати рішення у справі щодо порушення Росією конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації, відсутня російська делегація.


Міжнародний суд ООН оголошує рішення у справі за позовом України проти Росії

У Міжнародному суді ООН розпочалося оголошення рішення у справі щодо порушення Росією двох конвенцій – про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації.


Міжнародний суд ООН оголосить рішення у справі про порушення Росією двох конвенцій

Міжнародний суд ООН сьогодні оголосить своє рішення у справі щодо порушення Росією двох конвенцій – про боротьбу з фінансуванням тероризму та про заборону всіх форм расової дискримінації.

29 січня 2024


Міжнародний суд ООН 2 лютого оголосить рішення про прийнятність скарги України проти РФ щодо «геноциду»

У Міжнародному суді ООН в Гаазі 2 лютого буде оголошено рішення щодо прийнятності скарги України проти Росії у справі щодо звинувачень у геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.

26 січня 2024


Нетаньягу відреагував на рішення суду ООН щодо Гази: Ізраїль продовжить захищатися від терористів

Прем'єр-міністр Біньямін Нетаньягу заявив, що Ізраїль продовжить захищати себе від терористичної організації ХАМАС, після того як Міжнародний суд ООН ухвалив, що Ізраїль має вжити всіх необхідних заходів для запобігання актам геноциду в секторі Гази.

25 січня 2024


Позов ПАР проти Ізраїлю: Міжнародний суд ООН у п’ятницю оголосить про запобіжні заходи

Міжнародний суд ООН у Гаазі 26 січня оголосить рішення про запобіжні заходи щодо позову Південно-Африканської Республіки проти Ізраїлю у справі про ймовірний геноцид у секторі Гази.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-