Милованов

04 липня 2020

10 березня 2020


Уряд призначив в. о. міністра економіки

За рішенням Кабінету міністрів на першого заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Павла Кухту було покладено тимчасове виконання обов’язків глави Мінекономіки.

06 березня 2020

05 березня 2020

04 березня 2020


Приватизація, земля та ринок праці: Милованов прозвітував про свою роботу

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що за останній час було запущено наймасштабніший приватизаційний процес в історії України 21 століття, зроблено невідворотною реформу ринку землі та ринку праці.


У “Слузі народу” чули, що Милованов відмовився бути міністром у новому уряді

Перший заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявляє, що за непідтвердженою інформацією Олег Коростильов, Роман Жуковський і Тимофій Милованов відмовилися від посад у новому уряді.

28 лютого 2020

27 лютого 2020


Милованову призначили заступника

Заступник міністра розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко на новій посаді відповідатиме за координацію діяльності в аграрній сфері економіки.

26 лютого 2020


Профілактика коронавірусу: Милованов відправить інспекторів у магазини, школи і садочки

У рамках інформаційної кампанії щодо профілактики інфікування та поширення коронавірусу в Україні Держпраці та Держспоживслужба проводитимуть роз'яснювальну роботу серед працівників.

25 лютого 2020

24 лютого 2020


У Мінекономіки поки не бачать негативних наслідків від коронавірусу для України

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства моніторять ситуацію щодо спалаху коронавірусу у світі та його впливу на світову економіку, однак поки не вбачають жодних негативних наслідків для економіки України.

19 лютого 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-