Милованов

21 жовтня 2019

20 жовтня 2019

19 жовтня 2019

В Мінекономіки розповіли, що вивчатиме місія МВФ за кілька тижнів в Україні

Місія МВФ, яка планує приїхати за два-три тижні до Києва, зосередиться на вивченні, в тому числі, питань бюджету України на 2020 рік, земельної реформи та гарантій послідовності з боку нового уряду.

МВФ і Україна мають спільні інтереси щодо земельної реформи – Милованов

Міжнародний валютний фонд не вказує Україні, що потрібно зробити в питанні земельної реформи, однак вони зацікавлені в тому, аби на селі розвивався бізнес для малих і середніх фермерів, щоб підвищити добробут людей в Україні.

18 жовтня 2019

Милованов вважає проєкт "Слуги народу" добрим для покупців землі і поганим для продавців

Відстрочка доступу іноземців до ринку землі до 2024 року, що передбачено законопроєктом про ринок землі, який підтримав аграрний комітет ВР, є доброю для покупців землі і поганою для продавців.

17 жовтня 2019

Позитивніший за МВФ і Світовий банк: Милованов дав свій економічний прогноз

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що економічне зростання на рівні 4,8% у 2020 році цілком реальне за умови виконання програми уряду та покращення бізнес клімату.

15 жовтня 2019

Лише 300 об’єктів мають залишитись у державній власності — Милованов

Із 3 643 об'єктів, які нині контролює держава, лише 300 мають залишитися у державній власності, зокрема, ті, що забезпечують безпеку держави, є природними монополіями чи надають послуги, які не можуть надаватися приватниками.

14 жовтня 2019

Милованов розповів, як швидше запустити ринкову економіку

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що Україні, аби запустити ринкову економіку, необхідно робити менше концепцій, а натомість більше займатися приватизацією.

12 жовтня 2019

10 жовтня 2019

09 жовтня 2019

Мінекономіки передало до Фонду держмайна два підприємства на приватизацію

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства передало до Фонду державного майна України (ФДМУ) ДП "Завод "Електроважмаш" та ПАТ "Об’єднана гірно-хімічна компанія" на приватизацію.

04 жовтня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-