Ішингер

17 січня 2019

Ішингер пропонує Росії відновити довіру шляхом вирішення хоча б одного конфлікту

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер вважає, що кроком на шляху до нормалізації відносин між Заходом і Росією було би спільне вирішення хоча би одного локального конфлікту.

01 листопада 2018

16 лютого 2018

Конфлікт в Україні є однією з найбільших загроз міжнародній безпеці - Ішингер

Голова Мюнхенської безпекової конференції Вольфганг Ішингер вважає конфлікт на Сході України однією з найбільших загроз для міжнародної безпеки, насамперед через невизначену модель поведінки Заходу щодо Росії.

08 лютого 2018

03 лютого 2018

29 травня 2017

Трамп шар-молотом трощить західні цінності – Ішингер

Глава Мюнхенської конференції з безпеки (MSC) Вольфганг Ішингер повністю поділяє слова Канцлера ФРН Ангели Меркель про те, що при нинішньому керівництві США Європі не залишається нічого іншого, як перестати сподіватися на партнерів і самим захищати себе.

19 лютого 2017

17 лютого 2017

Ішингер: Я пропоную адміністрації Трампа приєднатись до "нормандського формату"

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфґанґ Ішинґер висловився за приєднання Сполучених Штатів Америки до так званого "нормандського формату" переговорів щодо розв'язання збройного конфлікту на Донбасі.

16 лютого 2017

Ішингер – Трампу: Припиніть твітити, пане президенте

Голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер гостро розкритикував президента США Дональда Трампа через непередбачуваність зовнішньої політики нової адміністрації США та некоректні висловлювання в мережі Twitter.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-