
В Україні немає дискримінації громадян, які спілкуються не державною мовою – Кремінь
В Україні не зафіксовано жодних фактів дискримінації громадян, які спілкуються не українською, а іншими мовами.
05 квітня 2021
В Україні не зафіксовано жодних фактів дискримінації громадян, які спілкуються не українською, а іншими мовами.
19 березня 2021
Упередження та дискримінація за віком (ейджизм) широко поширені в усьому світі й зачіпають мільйони людей похилого та молодого віку.
07 лютого 2021
Проведене в Японії дослідження виявило майже 700 випадків цькування або дискримінації медпрацівників, залучених до боротьби з COVID-19, а також членів їхніх родин.
02 лютого 2021
Компанія Google виплатить своїм працівницям та інженерам-азіатам 2,6 млн доларів для врегулювання звинувачень щодо дискримінації в оплаті праці та під час прийому на роботу.
04 грудня 2020
За ініціативи Уповноваженого ВР із прав людини Людмили Денісової та у співпраці з Офісом Ради Європи в Україні підготовлена серія інформаційних буклетів «Захисти себе від дискримінації».
08 жовтня 2020
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков виступає проти люстрації і вважає, що вона є дискримінацією за професійною ознакою.
13 вересня 2020
Під процесуальним керівництвом Департаменту Офісу Генерального прокурора з нагляду за розслідуванням злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту, перебуває майже 200 кримінальних проваджень.
09 серпня 2020
Космічне агентство змінює назви галактик і туманностей, наприклад "Туманності ескімоса", щоб уникнути проявів дискримінації.
25 червня 2020
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова засудила дискримінаційні вислови голови Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової.
18 червня 2020
В Світовому конґресі українців (СКУ) засудили расизм і нагадали, що СКУ завжди виступав і надалі виступатиме проти порушення прав людини і будь-якої дискримінації.
02 червня 2020
Рада Європи наполегливо рекомендує Україні виконати дві рекомендації від 2017 року у сфері протидії дискримінації.
12 травня 2020
У Верховну Раду внесено законопроєкт щодо змін до Закону «Про рекламу», спрямованих на протидію дискримінації за ознакою статі.
04 травня 2020
Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова засуджує прояви вандалізму щодо релігійних святинь та прояву мови ворожнечі до корінних народів кримського півострова.
17 березня 2020
Роботу контрольних пунктів в‘їзду на тимчасово окуповану територію територію АР Крим та м. Севастополя та виїзду з неї тимчасово припиняють до 3 квітня.
09 березня 2020
Україна готова до всебічної співпраці зі Швейцарією задля розвитку двосторонніх відносин.
26 лютого 2020
Посольство Китаю в листі до московського уряду попросило припинити перевірки громадян КНР у громадському транспорті Москви.
19 лютого 2020
Вимушені переселенці найчастіше зазнавали дискримінації, або відчували несправедливе ставлення у питаннях працевлаштування, житла та охорони здоров'я.
09 лютого 2020
Шістдесят два відсотки швейцарців підтримали на референдумі поправку до Кримінального кодексу, якою забороняється дискримінація сексуальних меншин.
У Швейцарії на референдумі в неділю голосують за пропозицію, згідно з якою прояви гомофобії повинні стати кримінальним злочином.
27 січня 2020
Міністерство закордонних справ України у Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту закликало об’єднати зусилля задля збереження загальнолюдських цінностей і недопущення людиноненависництва, дискримінації і неповаги до людини.
11 січня 2020
Росія продовжує застосовувати в окупованому Криму своє законодавство з метою дискримінації етнічних груп, у тому числі кримських татар і українців, ігноруючи рекомендації Комітету ООН з ліквідації расової дискримінації.
09 січня 2020
Конвенція про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок (CEDAW) і після 40 років з дати ухвалення лишається актуальним механізмом для розвитку державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.
18 грудня 2019
Європейський парламент засудив дискримінацію сексменшин у деяких країнах-членах ЄС, зокрема, створення так званих «вільних від ЛГБТІ зон» у Польщі.
28 листопада 2019
Росія повинна негайно припинити расову дискримінацію українців та кримських татар у Криму, включаючи придушення української та кримськотатарської мов у сферах освіти, культури, науки, торгівлі та ЗМІ, та виконати відповідний наказ Міжнародного суду правосуддя від 2017 року.
22 листопада 2019
Заборона мирних зібрань стала інструментом расової дискримінації в окупованому Криму.
19 вересня 2019
В окупованому Криму спостерігається різке зростання кримінального переслідування мусульман. Тільки цього року 36 вірян були позбавлені волі в рамках "справи кримських мусульман", всього у таких справах позбавлено волі 66 осіб.
15 серпня 2019
Латвійська Національна рада з електронних ЗМІ (NEPLP) констатувала, що в новинному випуску 30 травня на каналі "Росія-24", присвяченому президенту Латвії Егілу Левітсу, ведуча новин розпалювала ненависть.
29 липня 2019
Створення стереотипів та дискримінація окремих людей чи категорій людей за віковою ознакою — це ейджизм. І таке явище може негативно впливати на загальний стан здоров’я та сприяти розвитку серцево-судинних захворювань.
20 липня 2019
Корпорація Google погодилася виплатити 11 мільйонів доларів у рамках позову про дискримінацію претендентів на ті чи інші посади за віком (ейджизм).
26 грудня 2018
Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) може покарати Російський футбольний союз (РФС) за участь клубів в зимовому Кубку Криму.
12 грудня 2018
В Укрінформі підбили підсумки проекту "Медіа без упереджень: слова мають значення" та обговорили європейські стандарти недискримінації за ознакою статі й національної приналежності.
29 листопада 2018
І чоловіки, і жінки в Україні прагнуть бачити зміни у своїх традиційних ролях, а рівність між чоловіками та жінками важлива для понад трьох чвертей українців.
10 листопада 2017
Багатонаціональна інспекційна група США, до складу якої також увійдуть представники Данії та Канади, відвідає Україну 13 листопада відповідно до Договору про звичайні збройні сили в Європі.
02 жовтня 2017
Поправки так званого "закону Ярової", які зобов'язують інтернет-сервіси в РФ зберігати інформацію про користувачів, поширюватимуться і на російські підрозділи іноземних операторів зв'язку, що може призвести до їх виходу з Росії.
30 вересня 2017
Окружна прокуратура у Щеціні (північний захід Польщі) відкрила провадження проти власника магазину в населеному пункті Барлінек Західнопоморського воєводства за розміщення на вході до магазину напису: “Кожен громадянин України, пройшовши касу, піддається перевірці”.
26 вересня 2017
Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко і спеціальний представник голови ОБСЄ з гендерних питань Мелані Вервір обговорили порушення прав людини на окупованих територіях України.
Жінки можуть реалізовувати право на доступ до правосуддя через систему надання безоплатної правової допомоги.
19 вересня 2017
У Раді Європи вітають прогрес України у боротьбі з ненавистю та дискримінацією, але вказують на наявні проблеми у цій сфері.
Європейська комісія проти расизму та нетерпимості (ЄКРН) при Раді Європи оприлюднила звіт, у якому наголошує, що війна на Донбасі та анексія Криму призвели до різкого зростання ненависті у суспільстві та загалом справили "негативний ефект на вразливі групи населення".
14 вересня 2017
Росія має негайно випустити з-за грат заступника Голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза.
11 вересня 2017
Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад Аль-Хусейн закликав М'янму припинити військову операцію в районі проживання рохінджа і дискримінацію цієї етнічної меншості.
15 серпня 2017
Переслідування кримських татар за одиночні пікети в Криму демонструє тотальне неприйняття інакомислення на анексованому півострові.
23 червня 2017
Постанова Кабміну №1035 порушує не лише національне законодавство України, але і міжнародні правові акти про право на власність, на вільне переміщення і вибір місця проживання.
13 травня 2017
Прокуратура Автономної Республіки Крим порушила понад 60 кримінальних проваджень за фактами порушень прав людини в окупованому Криму, в яких потерпілими виступають понад 150 громадян.
03 травня 2017
Євросоюз засуджує зростання випадків загрози та насильства проти журналістів та закликає усі держави виконувати свої глобальні зобов’язання захищати свободу слова та безпеку журналістів.
01 травня 2017
За три роки у незаконно анексованому Росією Криму чисельність учнів, які навчаються українською мовою, зменшилася у 36 разів.
26 квітня 2017
Кримчанин Володимир Балух, якого утримують у окупованому Криму під вартою за підняття українського прапора, заявив про дискримінацію за етнічною ознакою з боку працівників ІТТ.
27 березня 2017
Перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко має намір довести важливість своїх антидискримінаційних поправок до проекту Трудового Кодексу профільному комітету і нардепам.