Бухарестська дев'ятка

11 червня 2022

10 червня 2022


«Бухарестська дев’ятка» вимагає від росії вивести війська з України

Лідери «Бухарестської дев’ятки» (B9) закликали росію вивести її війська з території України та визнати свою відповідальність за воєнні злочини і звірства на українській території. Вони підтримали європейські прагнення України і задекларували подальшу підтримку Києва.

26 лютого 2022

25 лютого 2022


У Варшаві збирається саміт «Бухарестської дев’ятки» говорити про агресію РФ в Україні

Саміт “Бухарестської дев’ятки” (B9, Польща, Румунія, Болгарія, Чехія, Естонія, Литва, Латвія, Словаччина, Угорщина) збирається в п’ятницю у Варшаві, аби обговорити критичну ситуацію в Україні.

22 лютого 2022

03 лютого 2022

04 січня 2022

17 грудня 2021

10 грудня 2021


Байден обговорив з лідерами «Бухарестської дев'ятки» нарощування військ РФ на кордоні з Україною

Президент США Джо Байден обговорив з представниками країн «Бухарестської дев’ятки», що є союзниками Штатів по східному флангу НАТО, військове нарощування Росії на українських кордонах.

10 травня 2021


Про Україну говоритимуть і під час «Бухарестської дев’ятки», і на саміті НАТО - Дуда

Європа і світ повинні уважно слідкувати за ситуацією в Україні у контексті агресивних дій Росії. Це питання буде одним із основних під час саміту «Бухарестської дев’ятки» 10 травня, а також під час саміту Альянсу в червні у Брюсселі.


Байден і Столтенберг візьмуть участь у саміті «Бухарестської дев’ятки»

Президент США Джо Байден і генсекретар НАТО Єнс Столтенберг візьмуть участь у саміті «Бухарестської дев’ятки» на рівні глав держав, який відбудеться в гібридному режимі у понеділок, 10 травня, у Бухаресті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-