Бухарестська дев'ятка

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

11 червня 2024


На Ризький саміт Східного флангу НАТО приїхали лідери Швеції та Фінляндії

У латвійській столиці сьогодні проходить саміт країн Східного флангу НАТО, на якому лідери Бухарестської дев'ятки (В9), а також Швеції та Фінляндії обговорять координування позицій з питань безпеки та оборони.

06 червня 2023

25 травня 2023


«Бухарестська дев’ятка»: НАТО має здійснити реальні кроки на шляху членства України в Альянсі

Країни “Бухарестської дев’ятки” висловили готовність підтримувати Україну, яка бореться з російським агресором, так довго, як це буде потрібно. Країни згодні, що на вільнюському саміті НАТО має бути зроблено реальні кроки щодо інтеграції України до Альянсу.

01 квітня 2023

31 березня 2023

30 березня 2023

22 лютого 2023


Байден завершив європейське турне та вилетів із Польщі

Президент США Джо Байден завершив своє європейське турне, під час якого він відвідав охоплену війною Україну, а також Польщу, взяв участь у засіданні «Бухарестської дев’ятки» та провів зустрічі з іншими лідерами.


Столтенберг закликав союзників розірвати історичне коло агресії росії у Європі

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав надати Україні все необхідне для перемоги, щоби розірвати історичне коло нападів росії на сусідні держави та не допустити нової агресії з боку кремля.


Байден закликав «Бухарестську дев’ятку» продовжувати критичну підтримку України

Президент США Джо Байден виступив із закликом до лідерів «Бухарестської дев’ятки» (В9) продовжувати критично важливу підтримку України і українців, які відважно борються за свободу демократії у Європі та світі.

11 червня 2022

10 червня 2022


«Бухарестська дев’ятка» вимагає від росії вивести війська з України

Лідери «Бухарестської дев’ятки» (B9) закликали росію вивести її війська з території України та визнати свою відповідальність за воєнні злочини і звірства на українській території. Вони підтримали європейські прагнення України і задекларували подальшу підтримку Києва.

26 лютого 2022

25 лютого 2022


У Варшаві збирається саміт «Бухарестської дев’ятки» говорити про агресію РФ в Україні

Саміт “Бухарестської дев’ятки” (B9, Польща, Румунія, Болгарія, Чехія, Естонія, Литва, Латвія, Словаччина, Угорщина) збирається в п’ятницю у Варшаві, аби обговорити критичну ситуацію в Україні.

22 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-