АСЕАН

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

06 березня 2024

01 березня 2024

21 грудня 2023

17 грудня 2023


Японія і країни АСЕАН поглиблять безпекову співпрацю для протидії впливу Китаю

Японія та Асоціація держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) домовилися поглибити безпекову та економічну співпрацю на тлі зростання у регіоні викликів, пов’язаних із агресивними діями Китаю.

19 вересня 2023


Країни АСЕАН проводять в Індонезії перші в історії спільні військові навчання

Військові підрозділи десяти країн Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) проводять свої перші спільні військові навчання в водах Індонезії на тлі зростання напруженості через агресивну військову діяльність Китаю в Південно-Китайському морі.

12 вересня 2023

05 вересня 2023


В Індонезії стартував саміт країн АСЕАН

У столиці Індонезії Джакарті розпочався триденний саміт лідерів країн Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН), головними питаннями якого є пошук шляхів врегулювання тривалої політичної кризи в М’янмі та територіальних суперечок у Південно-Китайському морі.

03 вересня 2023

24 липня 2023

10 травня 2023

03 травня 2023


Японія, Корея, Китай і АСЕАН посилять регіональну систему фінансової безпеки

Японія, Південна Корея, Китай та Асоціація держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) домовилися посилити регіональну систему фінансової безпеки та створити механізм швидкого фінансування на випадок надзвичайних ситуацій.

18 листопада 2022

13 листопада 2022


Гутерреш хоче миру між Україною та росією тільки на основі Статуту ООН

Генсек ООН Антоніу Гутерреш вважає потрібним діалог між Україною та рф, який би сприяв установленню миру на основі Статуту ООН - тобто за умови повного відновлення цілісності нашої країни в міжнародно визнаних кордонах.

11 листопада 2022


Україна готова розвивати співпрацю з Азією так швидко, наскільки готові країни АСЕАН - Кулеба

Набуття Україною статусу партнера АСЕАН відкриває низку нових можливостей для українського бізнесу, зокрема у сферах цифрової трансформації, фармацевтики, сільського господарства, машинобудування.

10 листопада 2022


Кулеба зустрівся з генеральним секретарем АСЕАН

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і генеральний секретар АСЕАН Дато Лім Джок Гой обговорили конкретні кроки для зміцнення співпраці між Україною та Південно-Східною Азією у різних сферах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-