Львів’яни створили онлайн-гру для школярів про участь в житті міста

Львів’яни створили онлайн-гру для школярів про участь в житті міста

Укрінформ
У Львові презентували онлайн-гру «Я — країна» - симулятор для учнів, який допоможе краще зрозуміти про те, як влаштоване місцеве самоврядування.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради, передає Укрінформ.

«Це справді актуальний проєкт і для міської ради, оскільки він спрямований на залучення дітей та молоді до процесів управління містом, а онлайн-гра – чи не найвдаліший спосіб привернути увагу та зацікавити дітей до розуміння важливих питань», — зазначила модераторка конкурсу, начальниця відділу аналізу та планування департаменту міської агломерації Юлія Бойко.

Проєкт «Я — країна» — один із переможців конкурсу «Зробимо Львів кращим» у галузі «розвиток громадянського суспільства». Ідея та інноваційність проєкту знайшла підтримку серед конкурсної комісії та отримала фінансову підтримку від Львівської міської ради.

Цей мініквест для учнів старших класів пов’язаний із використанням інструментів громадської участі та ознайомленням молоді в ігровій формі з їхніми правами. Щоб досягти мети, дитині пропонують різні можливі інструменти ефективної взаємодії з місцевою владою: звернення до депутата, написання заяви чи подання петиції.

Ініціатори та автори ідеї ГО «Батьки в дії» наголошують, що це лише перша версія онлайн-гри, тож запрошують дітей та дорослих її проходити і залишати свої відгуки та ідеї до наступних сценаріїв у відповідній формі.

«Наша організація впродовж 5 років адвокатує та реалізує різні інфраструктурні проєкти в місті, аби зробити Львів дружнім до сімей і дітей. Однак останнім часом ми дещо змінили вектор своїх проєктів у бік громадянської освіти дітей та молоді, оскільки вважаємо, що саме зараз важливо інвестувати свій час і зусилля у виховання свідомих громадян, починаючи ще зі школи. Ми сподіваємось на те, що наш проєкт «Я – країна» вмотивує школярів дізнаватись більше про свої можливості, бо їх є багато, і долучатись до спільнотворення нашого міста і, відповідно, сильної країни», - зазначила голова ГО «Батьки в дії» Юлія Гвоздович.

Торік Львівська міська рада спільно з ГО «Батьки в дії» випустили серію відеороликів про те, як функціонує місцеве самоврядування та які ефективні інструменти взаємодії існують.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-