На Донеччині для ветеранів АТО/ООС з інвалідністю реалізується проєкт «Професія для життя»

На Донеччині для ветеранів АТО/ООС з інвалідністю реалізується проєкт «Професія для життя»

Укрінформ
У Святогірську для адаптації та соціалізації ветеранів АТО/ООС з інвалідністю реалізується всеукраїнський проєкт «Професія для життя».

Як передає Укрінформ, про це повідомили в Управлінні сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА.

«Всеукраїнський проєкт «Професія для життя», спрямований на підвищення рівня адаптації та соціалізації ветеранів АТО/ООС з інвалідністю, реалізується у Святогірську. Проєкт розроблений громадською організацією «Союз ветеранів АТО з інвалідністю», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ГО «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» стала переможцем щорічного конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, яким надається фінансова підтримка від Фонду соціального захисту інвалідів.

Цього разу проєкт розрахований на 18 осіб з-поміж ветеранів АТО/ООС з інвалідністю. Під час реалізації проєкту учасники за бажанням пройдуть навчання за обраними спеціальностями: «Озеленювач», «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків», «Касир торговельного залу» та «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Також вони пройдуть курс реабілітаційних заходів - заняття ЛФК, сеанси спелеотерапії, сеанси масажу, заняття аквааеробікою, заняття з психологічної просвіти та соціальної адаптації, отримають юридичні консультації.

В ОДА констатували, що захід реалізовується із дотриманням карантинних обмежень. Усі учасники мають «зелений» сертифікат про вакцинацію, щоденно проходять температурний скринінг та забезпечені засобами індивідуального захисту.

Фото: Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-