Для школярів створили настільну гру про українську міфологію

Для школярів створили настільну гру про українську міфологію

Фото
Укрінформ
В Україні створили настільну гру для школярів «Чарівний світ. Джерело сили» для популяризації української міфології.

Нову гру презентував автор та керівник проєкту «Чарівний світ» Нік Лисицький на пресконференції в Укрінформі.

«Проєкт «Чарівний світ» розпочався ще минулого року. Завдяки підтримці Українського культурного фонду ми почали популяризувати українську міфологію. І власне мета проєкту - популяризація української міфології в Україні і у всьому світі», - розповів Лисицький.

Він нагадав, що минулого року в Україні вийшов мобільний додаток з доповненою реальністю «Чарівний світ.UA» для популяризації нашої міфології.

За його словами, цього року за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми «Діти культури» створено настільну гру, яка вже розповсюджується у школах України.

Настільна гра «Чарівний світ. Джерело сили» створена за методологією едьютейнменту і виконуватиме не лише розважальну, а й освітню функцію. За допомогою спеціальних інформаційних карток з QR-кодами гравці зможуть дізнатися більше про історії героїв та їх здібності, завітавши на сайт проєкту.

Карткова гра розрахована на дітей молодшого і середнього шкільного віку та сімейну аудиторію. За задумом творців, вона допоможе дітям та дорослим познайомитися з героями української міфології та цікаво провести час, відкриваючи їхні «суперсили».

«Чарівний світ. Джерело сили» - карткова гра, змагальна, сімейна, крім того, що вона розважає, вона ще й дозволяє вивчати українську міфологію граючись. Грати в неї можна від 2 до 6 гравців. Процес гри займає від 20 до 40 хвилин в залежності від кількості учасників. Гра достатньо проста, щоб нею можна було грати в будь-яких умовах: у школі, в групі продовженого дня, на канікулах, з батьками. Це досить зручна коробка, в якій є правила і набір карток - 103 картки», - розповів Лисицький.

Він наголосив, що настільна гра - це гра з оригінальною механікою і з українськими героями. «У самій грі весь контент український. Відповідно, це оригінальний український продукт, орієнтований на дітей, з яким можна гратися і взаємодіяти і таким чином знайомитися з українською культурою. Більше того, ми над цим працюємо і ми в це віримо, що вона буде популяризувати українську міфологію і в усьому світі, знайомити інші країни з нашими міфами і з нашими героями», - сказав керівник проєкту

Він розповів, що кожен герой має свою історію, характер, здібності та «суперсили». В настільній грі «Чарівний світ» кожен гравець має зібрати набір карт, який дозволить «розбудити силу» міфічних героїв.

За його словами, в рамках програми «Діти культури» перший тираж гри розповсюджується серед вибраних шкіл з усієї України для використання у навчальному процесі та під час позакласних занять.

«Кожна школа отримає безкоштовно примірник гри і може його використовувати в навчальному процесі», - додав він.

Читайте також: У школах Львова запровадили пілотний проєкт, під час якого учні навчаються стоячи

Окрім настільної гри, команда Чарівний світ UA вже працює над анімаційним серіалом з українськими міфічними героями, а також готує до видання інтерактивну книгу.

Чарівний світ UA - культурна ініціатива, яка вперше в історії України здійснює комплексну візуалізацію та діджиталізацію пантеону героїв української міфології.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-