На Житомирщині фабрика шиє чоловічі штани преміум-сегменту на експорт

На Житомирщині фабрика шиє чоловічі штани преміум-сегменту на експорт

Фото
Укрінформ
Фабрика в Новограді-Волинському на Житомирщині у рік шиє майже мільйон пар чоловічих штанів преміум-сегменту, 98% з яких експортують.

Про це кореспондентові Укрінформу розповів голова спостережної ради виробничо-комерційної фірми Микола Сиченко.

«Сьогодні ми виготовляємо 4000 виробів у день і близько 1 млн виробів на рік. Шиємо чоловічі штани преміального сегменту і високої якості, які продаються у 50 країнах світу. Це країни Західної Європи, величезним ринком збуту є Швейцарія, Австрія, Бельгія, Нідерланди, а також Америка і Канада. 98% продукції, виготовленої у нас, йде на експорт і тільки 2% ми продаємо на внутрішньому ринку під власним брендом», - зазначив Сиченко.

За його словами, чоловічі шати шиють з натуральної тканини. Йдеться про бавовну, в якій міститься до 5% еластану, аби такі вироби були зручними.

«Тканина у нас здебільшого європейського виробництва, 90% з якої постачаємо з Італії, Іспанії, Німеччини», - додав голова спостережної ради.

Читайте також: У Хмельницькому відбувся показ колекцій одягу від місцевих брендів

Наразі на фабриці працюють 550 людей і планують збільшити штат працівників до 1000 осіб, розширити виробничі потужності на 4 тис. кв. м та виготовляти 1,5 млн виробів у рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-