У Рівному облаштували публічний простір «Зелений острів серед бетону»

У Рівному облаштували публічний простір «Зелений острів серед бетону»

Фото
Укрінформ
У середмісті Рівного активісти-екологи облаштували новий публічний простір «Зелений острів серед бетону» - з вуличними меблями і рослинами в кадках.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила менеджер проєктів громадської організації «Агенція сталого розвитку міста» Вікторія Власюк.

«Рівняни і гості обласного центру можуть посидіти тут, у затінку біля катальп, гортензій, висаджених у спеціальних мобільних конструкціях. Тут же - різні злакові культури, різнотрав’я», - розповіла Власюк.

За її словами, локацію перед театром для такого культурно-екологічного проєкту вибрали не випадково. Адже, за спостереженням фахівців, у цій зоні, де мало дерев, роками спостерігається найвища температура у Рівному.

Власюк зауважила, що «Зелений острів серед бетону» - це частинка великого проєкту «Місто шумить інакше», який активісти реалізують у Рівному за підтримки Українського культурного фонду. У рамках екологічної ініціативи з озеленення міста діє «Сад історій» з проведенням екологічних майстер-класів для дорослих та дітей. Виручені кошти йдуть на висадку дерев.

Читайте також: У Херсоні стартує екологічний проєкт, який допоможе зробити місто чистішим

Окрім цього, учасники проєкту у Рівному провели топографічну зйомку та оцифрували понад 90 дерев, яким 100 і більше років, відкрили туристичний міський маршрут протяжністю 6 км. Він поєднує парк на Грабнику, пролягає через історичну частину міста та парк ім.Т.Шевченка. Вздовж маршруту ростуть десять дерев віком від 110 до 400 років, цікаві історії про них розповідають екскурсоводи.

Як повідомляв Укрінформ, у рамках культурно-екологічного проєкту "Місто шумить інакше» у Рівному видали дитячу книжку повчальних історій про життя міських дерев та вплив людини на них, ставлення мешканців міста до природи, світу біорізноманіття.

Також учасники проєкту провели міський екопікнік «Дерево FEST».

Фото: Вікторія Власюк

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-