Фонд енергоефективності отримав 640 заявок від ОСББ на участь в «Енергодомі»

Фонд енергоефективності отримав 640 заявок від ОСББ на участь в «Енергодомі»

Укрінформ
Державна установа «Фонд енергоефективності» станом на 9 квітня отримала 640 заявок від об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на участь у програмі термомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Фонд енергоефективності у Фейсбуці.

«Станом на 9 квітня 2021 року Фонд отримав 640 заявок, а зареєстрував 625 заявок від ОСББ на участь у програмі. З них: за пакетом А «Легкий» - 106, за пакетом Б «Комплексний» – 519. Ще 15 заявок – знаходяться на опрацюванні (вносяться в базу даних). Загальна вартість поданих до програми енергоощадних проєктів - 4 млрд 897 млн 367 тис. грн. А орієнтовна сума грантів, що отримають ОСББ від Фонду складе до 70% вартості проектів або 3 млрд 255 млн 639 тис. грн», - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, лідируючі позиції за кількістю поданих заявок займають Волинська (113), Львівська (84) та Миколаївська (54) області. Загалом вже більше 54,9 тис. сімей стали учасниками програми “Енергодім”. Економія енергії у разі реалізації всіх проєктів оцінюється у майже 277 млн кВт-год/рік або 367,8 млн грн/рік.

Крім того, Фонд енергоефективності отримав 110 заявок на затвердження проєкту модернізації та 35 заявок на верифікацію виконаних робіт.

Як повідомлялося, прийом заявок від ОСББ на участь у програмі з енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім» від Фонду енергоефективності розпочався з 3 вересня 2019 року. Програма передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакета «Легкий» та 50% - для пакета «Комплексний».

Читайте також: ОСББ Тернополя цьогоріч отримають 60 мільйонів гривень на термомодернізацію будинків

Програма Фонду енергоефективності реалізовується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПРООН).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-