Держслужба якості освіти запустила інформкампанію про якість освіти в школах

Держслужба якості освіти запустила інформкампанію про якість освіти в школах

Укрінформ
Держслужба якості освіти запустила інформаційну кампанію про забезпечення якості освіти в школах.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство освіти та науки.

«Своєю інформаційною кампанією ми хочемо донести, що якісна школа є результатом спільних зусиль усіх учасників освітнього процесу – засновника, який забезпечує ресурсами, директора, який постійно вдосконалює якість освітньої діяльності школи, вчителів, які розвиваються, щоб давати якісну освіту, мотивованих учнів та батьків, які беруть участь у розвиткові школи. Дослідження, яке ми провели, готуючи цю кампанію, показало, що, наприклад, директори не завжди розуміють свою роль у підвищенні якості освіти. Тому на інформаційному ресурсі про якісну школу ми показуємо, як конкретно керівники шкіл, вчителі, батьки, громади можуть долучитись до розвитку закладу», – зазначив голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.

У межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба.

На інформаційному ресурсі, презентованому в межах кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитися до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати її.

Читайте також: Мінцифри і Tech StartUp School започаткують освітні програми з цифрової грамотності

Кампанію створено в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

«Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією Alinea International та фінансується урядом Канади.

Фото з відкритих джерел 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-