Україна відновлює дію угоди з ЄС про дослідження космосу

Україна відновлює дію угоди з ЄС про дослідження космосу

Укрінформ
Кабінет Міністрів схвалив проєкт Угоди між Україною та Європейським космічним агентством про відновлення аналогічної угоди 2008 року.

Про це повідомив у Телеграмі постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.

«Схвалено проєкт Угоди (у формі обміну листами) між Урядом України та Європейським космічним агентством про відновлення дії Угоди між Урядом України та Європейським космічним агентством щодо співробітництва у використанні космічного простору в мирних цілях, вчиненої 25.01.2008 у м. Парижі», - йдеться в повідомленні.

За інформацією Мельничука, проєктом передбачено відновлення зазначеної Угоди на додатковий пʼятирічний період - по 24.02.2029.

Читайте також: Швеція заявляє, що Росія порушує роботу її супутникових мереж

Метою Угоди є створення правових рамок для співробітництва між сторонами в сфері дослідження та використання космосу в мирних цілях та умов для виконання проєктів, що становлять спільний інтерес. Серед потенційних для співробітництва сфер сторони розглядають, зокрема, космічні науки, програми дослідження Землі та їх застосування, розвиток телекомунікації, ракети-носії тощо.

Читайте також: Італія, Франція і Німеччина домовилися про запуски ракет Ariane 6 і Vega-C

Як повідомлялося, Україна і Франція поновили дію Угоди про співробітництво у сфері мирного використання ядерної енергії. Вона діятиме наступні 20 років.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-