В Англії та Уельсі страйкують працівники швидкої допомоги

В Англії та Уельсі страйкують працівники швидкої допомоги

Укрінформ
Співробітники швидкої допомоги, які входять до трьох профспілок - GMB, Unison і Unite, страйкують через суперечку щодо оплати праці.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Бі-бі-сі. 

«Я провів конструктивні переговори з профспілками щодо процесу оплати праці в наступному році на 2023-24 роки, і я хочу продовжувати говорити про те, що є доступним і справедливим», - сказав Міністр охорони здоров'я Стів Барклі.

За його словами, понеділкові протести стали "великим розчаруванням" і, попри заходи, вжиті на випадок надзвичайних ситуацій щодо пом'якшення ризиків для безпеки пацієнтів, "неминуче будуть подальші збої".

Читайте також: У Франції — загальний страйк проти пенсійної реформи

Рішення про підвищення заробітної плати приймають незалежні органи перевірки заробітної плати. В уряді кажуть, що просити про підвищення зарплати, що перевищує інфляцію, неможливо.

Персонал NHS в Англії та Уельсі, включно з медсестрами, вже отримав підвищення в середньому на 4,75%. Найнижче оплачуваним гарантовано підвищення щонайменше на 1400 фунтів стерлінгів. Уряд Уельсу також запропонував одноразову виплату як спосіб уникнути страйку, але це було відхилено профспілками.

Чотирнадцять профспілок охорони здоров’я, які представляють більше мільйона працівників Національної служби охорони здоров’я Англії, заявили, що більше не співпрацюватимуть з Органом з перегляду заробітної плати Національної служби охорони здоров’я в обговоренні наступної (2023–2024 рр.) угоди про оплату праці, доки їхні поточні вимоги не будуть задоволені.

Читайте також: Через страйк залізничників у Франції на Різдво скасували майже половину швидкісних рейсів

У Шотландії деякі профспілки прийняли пропозицію щодо зарплати в середньому 7,5%.

У Північній Ірландії уряд заявив, що підвищить зарплату на 4,5%, починаючи з квітня 2022 року. Для більшості працівників це зростання нижче рівня інфляції. Суперечки щодо оплати праці тривають.

Наймасштабніша акція протесту має відбутися 6 лютого, коли медсестри також вийдуть на страйки.

У зв'язку зі страйками, громадянам радять телефонувати 999 у екстрених випадках. У найнебезпечніших для життя ситуаціях – наприклад, зупинка серця – реагуватиме швидка допомога.

Читайте також: Журналісти The New York Times влаштували перший за понад 40 років страйк

Як повідомляв Укрінформ, у квітні в Великій Британії страйкували лікарі. У червні в країні відбувся найбільший за 30 років страйк залізничників.

Фото: theguardian.com

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-