США запровадили санкції проти міжнародної мережі, яка торгувала іранською нафтою

США запровадили санкції проти міжнародної мережі, яка торгувала іранською нафтою

Укрінформ
Міністерство фінансів США оголосило про запровадження санкцій проти шести міжнародних компаній і танкера, залучених до схем купівлі-продажу іранської нафтохімічної продукції на десятки мільйонів доларів.

Про це йдеться у повідомленні Офісу контролю за іноземними активами Мінфіну, передає Укрінформ.

«Сполучені Штати продовжують іти дипломатичним шляхом, щоби досягти взаємного повернення до повної реалізації Спільного всеосяжного плану дій (іранської ядерної програми – ред.). Доки Іран не буде готовий знову виконувати свої зобов’язання повною мірою, ми продовжимо запроваджувати санкції щодо незаконного продажу іранської нафти та нафтохімічної продукції», - заявив у цьому зв’язку заступник міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон.

Читайте також: Штати конфіскували іранську нафту з танкера під прапором росії

Обмеження запроваджені проти компаній, зареєстрованих в ОАЕ, Китаї, Сінгапурі, а також проти судна під панамським прапором. Як наголосили в Мінфіні США, ці юридичні особи були пов’язані з одним із найбільших нафтохімічних брокерів Ірану Persian Gulf Petrochemical Industry Commercial Co. (PGPICC). При цьому реалізувалися схеми незаконного продажу нафтової продукції з Ірану в країни Східної Азії в обхід ембарго, запровадженого проти Тегерана.

Читайте також: Шрі-Ланка запропонувала погасити борг за іранську нафту чаєм

Як повідомляв Укрінформ, на початку липня уряд США запровадив санкції проти 15 осіб і організацій з Ірану, В’єтнаму, ОАЕ, Сінгапуру й Гонконгу, які займалися незаконним продажем і транспортуванням іранської нафти.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-