нафта

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

23 лютого 2024


Нафта дешевшає на тлі можливого відкладення ФРС зниження процентної ставки

Ціни на нафту впали після того, як офіційний представник ФРС США заявив, що зниження процентної ставки слід відкласти щонайменше на два місяці, але ознаки здорового попиту й занепокоєння щодо постачань можуть підвищити ціни найближчими днями.

22 лютого 2024

21 лютого 2024

20 лютого 2024


Загроза санкцій США вплинула на торгівлю між Туреччиною та Росією - Reuters

Загроза застосування американских санкції до компаній, які ведуть бізнес з Росією, вплинула на турецько-російську торгівлю, порушивши або уповільнивши деякі платежі як за імпортовану нафту, так і за турецький експорт.

19 лютого 2024


Глава МЗС Індії виступив на захист економічної співпраці з РФ та закупівлі нафти

Міністр закордонних справ Індії Субрахманьям Джайшанкар виступив на захист економічної співпраці з РФ та закупівлі російської нафти, пояснивши це тим, що Росія не порушувала інтереси його країни.

16 лютого 2024


Ціни на нафту стабільні

Нафта еталонних марок загалом стабільна у п'ятницю, 16 лютого, і може завершити тиждень у плюсі через збереження напруженості на Близькому Сході.

15 лютого 2024


Не вивели бізнес з Росії: Weatherford International внесли до переліку міжнародних спонсорів війни

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни ірландсько-американського виробника нафтовидобувного обладнання Weatherford International, який продовжує працювати в Росії й утримувати там свої виробничі потужності.

14 лютого 2024

13 лютого 2024

12 лютого 2024

09 лютого 2024

08 лютого 2024


США ввели санкції проти міжнародної мережі, що незаконно торгувала російською нафтою

Уряд Сполучених Штатів оголосив про введення санкцій проти чотирьох міжнародних компаній, а також одного судна, які були залучені до схеми нелегальної торгівлі російською нафтою за цінами, вищими за встановлені ліміти.

07 лютого 2024


G7 хоче обмежити використання Росією тіньового флоту для перевезення нафти - Bloomberg

Країни Групи семи (G7) прагнуть обмежити здатність Росії використовувати великий тіньовий флот танкерів для транспортування своєї нафти, що є черговою ознакою посилення західних санкцій проти Москви.

06 лютого 2024

05 лютого 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-