Канада підтримує політику «відкритих дверей» НАТО - Трюдо

Канада підтримує політику «відкритих дверей» НАТО - Трюдо

Укрінформ
Будь-яка європейська країна, віддана спільним демократичним цінностям, може претендувати на членство у НАТО.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це у Мадриді заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

“Канада підтримує політику “відкритих дверей” НАТО для будь-якої європейської держави, спроможної виконувати вимоги членства, такі як: захист демократії та внесок до колективної оборони Альянсу”, - сказав Трюдо.

Читайте також: Столтенберг: Ми сьогодні продемонстрували, що двері НАТО – відкриті

Він наголосив, що Канада підтримує набуття Швецією та Фінляндією членства у НАТО та зробить все можливе для якомога швидшої ратифікації цього рішення.

“Як близький друг та безпековий партнер, Канада підтримуватиме Швецію та Фінляндію під час процесу набуття членства, в тому числі у питанні загроз для їх безпеки. Важливо, аби усі члени НАТО швидко діяли для завершення цього процесу, аби обмежити можливості втручання супротивників”, - зазначив глава канадського уряду.

Трюдо додав, що “Канада повністю впевнена у спроможності Фінляндії та Швеції швидко й ефективно інтегруватися у НАТО та долучитися до колективної оборони Альянсу”. “Їх членство зробить НАТО сильнішим”, - підсумував він.

Читайте також: Столтенберг пояснив особливості нової структури сил НАТО

Як повідомлялося, 29 червня на саміті у Мадриді НАТО затвердило нову Стратегічну концепцію, яка визначає пріоритети розвитку Альянсу та визначає росію як головну загрозу для євроатлантичної та європейської безпеки.

Альянс також офіційно запросив у свої лави ще донедавна нейтральні позаблокові країни Швецію та Фінляндію. Країни стануть 31-им та 32-им членом НАТО.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-