Фінляндія

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

19 квітня 2024

15 квітня 2024

14 квітня 2024

13 квітня 2024


У Фінляндії побоюються масштабного розливу російської нафти у Балтійському морі

Прикордонна служба Фінляндії попередила у четвер, що ризик масштабного розливу нафти у Балтійському морі зріс після того, як Росія почала використовувати «тіньовий флот» танкерів з метою ухилення від обмежень на експорт нафти.

11 квітня 2024


Безпекова угода має прокласти для України шлях в ЄС і НАТО – президент Фінляндії

Безпекова угода, укладена між Україною і Фінляндією на початку квітня, має прокласти шлях до членства України як в ЄС, так і в НАТО, та надіслати дуже чіткий сигнал для Путіна, що Україна є європейською, і вона ніколи не буде належати Росії.

08 квітня 2024

07 квітня 2024

06 квітня 2024

04 квітня 2024

03 квітня 2024


Стефанчук обговорив із президентом Фінляндії питання посилення санкцій проти РФ

​​Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчк обговорив з президентом Фінляндії Александром Стуббом та спікером парламенту Фінляндії Юссі Халла-Ахо питання посилення санкцій проти РФ.


Президенти України і Фінляндії обговорили збільшення оборонного виробництва

Президент України Володимир Зеленський та Президент Фінляндії Александр Стубб обговорили збільшення оборонного виробництва держав, а також передачу досвіду Фінляндії у галузі побудови укриттів.

02 квітня 2024


Українців запросили відсвяткувати Міжнародний день дитячої книги у бібліотеці в Гельсінкі

Товариство українців у Фінляндії (ТУФ) запросило українську громаду завітати 6 квітня до однієї із найкращих публічних бібліотек світу Keskustakirjasto Oodi, щоб разом із мультикультурною спільнотою Гельсінкі відсвяткувати Міжнародний день дитячої книги.


Інститут книги разом із фінськими колегами оголосили конкурс для українських видавців

Український інститут книги разом з організацією, яка підтримує переклад, друк і видання фінської літератури за кордоном FILI – Finnish Literature Exchange запрошують українських видавців до участі в конкурсі.

30 березня 2024

27 березня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-