В ОБСЄ шоковані антисемітськими висловлюваннями лаврова

В ОБСЄ шоковані антисемітськими висловлюваннями лаврова

Заява
Укрінформ
Персональні представники Чинного голови ОБСЄ виступили із спільною заявою, у якій засудили антисемітські висловлювання міністра закордонних справ росії сергія лаврова, спрямовані на промоцію російської агресії проти України.

Як передає Укрінформ, відповідна заява опублікована на сайті ОБСЄ.

"Шокує та засмучує той факт, що міністр закордонних справ російської федерації сергій лавров, намагаючись дискредитувати Президента України та його уряд, використав один з найзловісніших антисемітських міфів. Ми сподівалися, що спотворене уявлення про те, що євреї самі винні у своїх нещастях і що вони були архітекторами самого Голокосту, було відкинуто у найтемніші куточки суспільства. Але тепер пан лавров привернув міжнародну увагу до цієї антисемітської брехні та дав їй нове життя", - йдеться у заяві.

Свої підписи під нею поставили особистий представник Чинного голови ОБСЄ з питань боротьби з антисемітизмом Ендрю Бейкер, особистий представник Чинного голови ОБСЄ з боротьби з расизмом, ксенофобією та дискримінацією Регіна Полак та особистий представник Чинного голови ОБСЄ з питань боротьби з нетерпимістю та дискримінацією щодо мусульман Мехмет Пачаджі.

Читайте також: Кислиця: лавров навмисно образив пам'ять мільйонів євреїв, які загинули від рук нацистів

Особисті представники Чинного голови ОБСЄ заявили про "відверте засудження цієї останньої спробу спотворити самі факти про Голокост та відродити ганебний антисемітський образ, і все це з метою промоції російської агресії проти України".

Як повідомлялося, МЗС Ізраїлю раніше викликало посла росії для надання пояснень після того, як глава мзс рф сергій лавров у телеінтерв'ю, що вийшло 1 травня, порівняв Президента України Володимира Зеленського з гітлером. За словами російського міністра, "в адольфа гітлера теж була єврейська кров" і взагалі "найзапекліші антисеміти - зазвичай євреї".

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-