Антисемітизм

08 вересня 2023

05 вересня 2023


Хронічна фіксація: МЗС відреагувало на антисемітські заяви Путіна про Зеленського

Міністерство закордонних справ України закликає світ засудити антисемітські висловлювання російського диктатора Путіна, в яких він пов’язав єврейське походження Президента Володимира Зеленського з героїзацією нацизму.

21 червня 2023


Зеленський назвав Путіна другим королем антисемітизму після Гітлера

Президент Володимир Зеленський прокоментував слова Володимира Путіна на свою адресу, який назвав його «ганьбою єврейського народу», заявивши, що російський лідер – «другий король антисемітизму після Гітлера».

03 квітня 2023

07 березня 2023

28 січня 2023

13 грудня 2022


Байден створив міжвідомчу групу для протидії антисемітизму та ісламофобії у США

Президент США Джо Байден створив міжвідомчу групу для координації зусиль з протидії антисемітизму, ісламофобії та пов'язаним із ними формам упередженості та дискримінації у Сполучених Штатів.

06 травня 2022


В ОБСЄ шоковані антисемітськими висловлюваннями лаврова

Персональні представники Чинного голови ОБСЄ виступили із спільною заявою, у якій засудили антисемітські висловлювання міністра закордонних справ росії сергія лаврова, спрямовані на промоцію російської агресії проти України.


Кислиця: лавров навмисно образив пам'ять мільйонів євреїв, які загинули від рук нацистів

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця засудив антисемітські висловлювання міністра закордонних справ рф лаврова, який заявив про нібито причетність євреїв до ідеології нацизму.

04 травня 2022

03 травня 2022

02 травня 2022


Зеленський про антисемітські заяви лаврова: У керівництві рф забули всі уроки Другої світової

Президент Володимир Зеленський розцінює заяви міністра закордонних справ росії сергія лаврова про антисемітизм серед євреїв як перекладання провини за злочини нацистів на єврейський народ.


Україна на тлі антисемітських заяв лаврова закликає світ ще більше ізолювати рф

Міністерство закордонних справ України висловило солідарність із єврейським народом на тлі антисемітських заяви глав МЗС росії сергія лаврова і закликало уряди всіх держав ще більше ізолювати рф.

15 лютого 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-