У Японії дозволили використання пігулок для лікування COVID-19

У Японії дозволили використання пігулок для лікування COVID-19

Укрінформ
Міністерство охорони здоров'я Японії схвалило використання перорального препарату для лікування COVID-19, розробленого американською фармацевтичною фірмою Merck.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на NHK.

Як зазначається, міністерство планує доставити препарат «Молнупіравір» до медичних закладів, аптек та інших установ по всій країні, щоб пацієнти могли почати приймати його вже наступного тижня.

Це перший пероральний препарат у Японії, який здатний запобігати розвитку тяжких симптомів у пацієнтів із коронавірусом.

Одержувати «Молнупіравір» зможуть пацієнти не молодші 18 років, які перебувають у зоні ризику виникнення серйозного захворювання та мають легкі чи помірні симптоми. Уточнюється, що препарат не прописуватимуть вагітним.

МОЗ повідомило, що препарат надаватиметься безкоштовно.

Компанія Merck повідомляє, що, як показали результати клінічних випробувань, «Молнупіравір» знижує ризик госпіталізації або смертельних випадків приблизно на 30%.

Як повідомляв Укрінформ, раніше регулятори Британії та Данії схвалили застосування перших таблеток для лікування COVID-19 «Молнупіравір» компанії Merck.

Водночас Франція скасувала своє замовлення на противірусні пігулки від COVID-19 компанії Merck через невтішні дані випробувань і сподівається отримати конкуруючий препарат Pfizer до кінця січня.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-