У супермаркетах Австрії з’явилися бургери з хробаків

У супермаркетах Австрії з’явилися бургери з хробаків

Фото
Укрінформ
В Австрії у супермаркетах торгівельної марки Billa почали продавати котлети для бургерів, виготовлені майже на 40% із личинок жуків Alphitobius diaperinus, відомих ще також як "буйволині черви"("buffalo worms") або "маленькі борошняні хробаки".

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу в Австрії.

Котлета під брендом "Eat For Future" ("Їж заради майбутнього") виготовляється віденським підприємством ZIRP Insects. Вона на 38% складається з перемелених  личинок жука Alphitobius diaperinus, які вважаються особливо перспективним джерелом екологічно чистого тваринного білка. Ще 29% складу – шампіньйони, 9% - гороховий протеїн. 

Вакуумна упаковка з двома котлетами для бургерів вагою 200 грамів коштує 5,99 євро.

Підприємство ZIRP Insects, яке має намір розвивати лінійку продукції під брендом "Eat For Future", витратило на розробку котлети з хробаків близько 2 років.

"Це була захоплива новаторська робота. Комахи ідеально підходять для обробки. Вони мають тонкий горіховий присмак і в перемеленому вигляді можуть бути легко інтегровані у популярні рецепти", - заявив засновник і гендиректор ZIRP Insects Крістоф Томанн.

Читайте також: У ЄС схвалили використання борошняних хробаків як продукту харчування

Як стверджують у компанії, у поєднанні з шампіньйонами та гороховим протеїном за спеціальною рецептурою утворюється смак, подібний до м’яса, але не на 100%.

Слід зазначити, що випуск таких котлет стало можливим після того, як у травні на рівні ЄС було схвалено використання борошняних хробаків для виробництва харчових продуктів. Зараз розглядається аналогічне питання щодо деяких інших комах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-