Близько 30% видів дерев знаходяться під загрозою зникнення

Близько 30% видів дерев знаходяться під загрозою зникнення

Звіт
Укрінформ
Щонайменше 30% видів дерев у світі знаходиться під загрозою зникнення, зокрема, через зміну клімату.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC

Згідно з даними звіту лондонської благодійної організації Botanic Gardens Conservation International (BGCI), під загрозою зникнення дуби, магнолії та тропічні дерева.

За словами експертів, нині 17 500 видів дерев знаходяться під загрозою зникнення, що вдвічі перевищує кількість ссавців, птахів, земноводних і рептилій, яким також загрожує зникнення.

Читайте також: У болівійських Андах відкрили 5 нових видів рослин

Саме тому вони закликають до вжиття невідкладних заходів для захисту дерев на тлі таких загроз, як вирубка лісів та зміна клімату.

«Ми маємо майже 60 000 видів дерев на планеті, і вперше ми знаємо, які з цих видів потребують заходів захисту для їхнього збереження, які найбільші загрози для них існують та де саме вони знаходяться», - заявив доктор Малин Ріверс із BGCI.

Читайте також: Врятувати Землю від кліматичної катастрофи: 195 країн розпочали переговори

Згідно зі звітом Міжурядової групи експертів з питань змін клімату (МГЕЗК), люди безпрецедентними темпами змінюють клімат Землі, й необхідно різко скоротити викиди шкідливих речовин в атмосферу, щоб утримати глобальну температуру в межах норм, встановлених Паризькою кліматичною угодою.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-