Глава «екологічного» агентства ФРН каже, що Nord Stream 2 може стати непотрібним

Глава «екологічного» агентства ФРН каже, що Nord Stream 2 може стати непотрібним

Укрінформ
Глава Агентства з захисту довкілля Німеччини Дірк Месснер заявив, що нові кліматичні цілі можуть зробити газопровід Nord Stream 2 застарілим.

Про це повідомляє dpa, передає Укрінформ.

«Nord Stream 2 може швидко стати чимось на зразок динозавра серед енергетичних проєктів, тому що ми прагнемо до 2045 року наблизитися до «нульових» викидів», - заявив Месснер.

Напередодні виборів у Німеччині Месснер заявив, що наступний уряд країни має переслідувати амбітні цілі щодо захисту клімату.

«У всіх секторах, які створюють викиди, ми повинні прискорити реалізацію амбітних цілей. Це стосується, перш за все, енергетики, транспортної системи, наших міст, промисловості, сільського господарства, споживання», - зауважив Месснер.

Читайте також: Лашет пригрозив Росії санкціями у разі використання Nord Stream 2 проти України

Як повідомлялося, Nord Stream 2 - це російський газопровід, який будується в обхід України. Його прокладають дном Балтійського моря з Росії до Німеччини. Єдиним акціонером проєкту є ВАТ «Газпром».

Польща та Україна багато років критикують проєкт через побоювання, що Росія може використати цей транспортний шлях, щоб обійти існуючі трубопроводи через обидві країни і таким чином чинити тиск, насамперед на Київ. Нещодавно Берлін і Вашингтон досягли угоди, згідно з якою США не чинитимуть опір добудові труби, а Німеччина зобов’язується вжити санкцій у разі агресії Росії проти України, а також допомогти Україні в енергетичній трансформації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-