В Австрії ввели обов’язкову вакцинацію від COVID-19 для військових за кордоном

В Австрії ввели обов’язкову вакцинацію від COVID-19 для військових за кордоном

Укрінформ
У збройних силах Австрії ("Бундесгер") введено вимогу щодо обов’язкової вакцинації від коронавірусу для усіх військовослужбовців, які направляються у місії за кордон.

Як передає Укрінформ, про це в коментарі газеті Kleine Zeitung заявив речник австрійського міноборони Міхаель Бауер.

"Військовослужбовці, які направляються за кордон, тепер також мають бути щеплені від корони. Якщо хтось цього не хоче, залишатиметься вдома", - йдеться у повідомленні.

Речник додав, що відповідне положення про необхідність щеплення від COVID-19 для усіх військовослужбовців, які направлятимуться на службу у міжнародні місії за кордоном, почало діяти з 12 липня.

Читайте також: Австрійська влада задіює військових для контролю на кордонах через мігрантів

За словами Бауера, військовослужбовці, які добровільно зголошуються на участь у місіях за кордоном, знають про вимогу зробити необхідні щеплення, відтепер і проти SARS-CoV-2. Усі вони мають отримати "доступну вакцину згідно з чинними рекомендаціями Національного комітету з вакцинації".

Водночас обов’язкова вакцинація від коронавірусу і далі не вимагатиметься від усіх тих військових, які служать на території Австрії.

Читайте також: Австрійська армія випробовує роботизовані транспортери

Загалом в країні першу дозу вакцини від коронавірусу отримали вже понад 5,2 млн осіб, що становить 66,4% усього населення, яке може бути вакцинованим (старше 12 років). Повноцінний вакцинний захист мають майже 4,4 млн осіб (55,5% усіх, хто може бути вакцинований).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-