Рада ICAO занепокоєна примусовою посадкою літака Ryanair у Білорусі

Рада ICAO занепокоєна примусовою посадкою літака Ryanair у Білорусі

Укрінформ
Рада Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO) висловила занепокоєння стосовно примусової посадки літака Ryanair у Білорусі та авторизувала розслідування інциденту.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявили у пресслужбі Міжнародної організації цивільної авіації за підсумками термінового засідання Ради ICAO.

“Рада ICAO висловила рішуче занепокоєння стосовно вірогідного примусового перенаправлення рейсу Ryanair FR4978, комерційного літака, який перебував у білоруському повітряному просторі в неділю 23 травня 2021 року”, - йдеться у поширеному пресрелізі.

Читайте також: Міжнародна організація цивільної авіації відреагувала на примусову посадку літака в Білорусі

Зазначається, що “під час спеціального засідання керуючий орган ICAO наголосив на важливості встановлення фактів щодо того, що відбулося, й визначення, чи мало місце порушення членом ICAO міжнародного повітряного права”.

Рада також закликала членів ICAO й інші зацікавлені сторони “співпрацювати із розслідуванням в інтересах підтримання безпеки цивільної авіації, а також запропонувала допомогу та експертизу ICAO у досягненні цього”.

Читайте також: ICAO проведе розслідування примусової посадки літака Ryanair у Мінську

Як повідомлялося, 23 травня білоруська влада вдалася до примусової посадки літака компанії Ryanair, що летів з Афін до Вільнюса, під приводом імовірності теракту на борту. Після посадки було заарештовано активіста та опозиційного журналіста Романа Протасевича та його супутницю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-