Канада запровадила нові санкції проти Росії

Канада запровадила нові санкції проти Росії

Укрінформ
Канада додала до свого санкційного списку 6 російських фізичних та юридичних осіб за участь у незаконній окупації Криму.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це оголосили у канадському МЗС.

Зазначається, що під канадськими санкціями опинилися глава “Мостотрест” Леонід Риженькін, генеральний директор “Гранд Сервіс Експресу” Олександр Ганов, а також ВАТ “Ленпромтранспроект", ФГУП "Кримська залізниця", ВАТ "Управління будівництва залізниці Беркакит-Томмот-Якутськ", та "Кримська перша страхова компанія".

“Це оголошення підтверджує непохитну відданість Канади суверенітету України та її народу, який продовжує наполегливо захищати свої права проти російських агресивних дій. Канада продовжує закликати Росію припинити свою незаконну окупацію та звільнити усіх незаконно затриманих політичних бранців”, - заявили у МЗС.

Читайте також: Росія намагається обходити запроваджені проти Nord Stream 2 санкції – розвідка

У відомстві наголосили, що “з часу незаконної окупації та анексії Криму у 2014 році, уряд Росії постійно порушує суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України”.

“Росія серйозно порушує права людини жителів Криму. РФ також розбудувала свою армію на півострові та переселила туди сотні тисяч громадян Росії, а також продовжує руйнувати історичну спадщину українського й кримськотатарського народів”, - зауважили у міністерстві.

Читайте також: Байден продовжив дію санкцій через кібернапади на США

У МЗС додали, що Канада “твердо засуджує серйозні порушення міжнародного гуманітарного права та прав людини, які тривають у Криму під російською окупацією”. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-