Естонія мінімум на місяць вводить локдаун

Естонія мінімум на місяць вводить локдаун

Укрінформ
У зв'язку з широким розповсюдженням «британського» штаму коронавірусу, з четверга, 11 березня, в Естонії буде запроваджений локдаун тривалістю не менш як місяць.

Такий план щодо боротьби з COVID-19 опублікувала прем'єр Естонії Кая Каллас, повідомляє Укрінформ із посиланням на ERR.

«Ми вирішили закрити країну настільки, наскільки це можливо», - пояснила Каллас.

За її словами, локдаун передбачає переведення на дистанційне навчання всіх дітей і підлітків, а також закриття всіх місць, в яких люди можуть контактувати один з одним. «[Це потрібно зробити] як для обмеження контактів, так і захисту працівників, які не можуть працювати віддалено... Ми поки що не навчилися жити з цим вірусом так, щоб ми могли якомога безпечніше вести звичайне життя, тому масштабні закриття необхідні. Сподіваємося в період локдауну максимально зосередитися на вакцинації, щоб захистити якомога більше людей від ризику хвороби», - пояснила прем'єр-міністр.

Вона повідомила, що уряд через місяць розгляне питання про пом'якшення обмежень з урахуванням показників захворюваності та завантаженості лікарень. Каллас підкреслила, що «зараз першочергове завдання полягає в тому, щоб витримала медична система і з'явилася можливість знизити чисто заражень». Уряд сподівається таким чином «зменшити кількість контактів і перервати ланцюжки заражень».

Читайте також: Коронавірус мутує набагато повільніше за грип – ВООЗ

У понеділок повідомлялося, що Департамент здоров'я Естонії готується до оголошення надзвичайної ситуації останнього, третього рівня. COVID-відділення в лікарнях переповнюються одне за іншим.

Читайте також: Фінляндія розпочала тритижневий локдаун

Темпи вакцинації зростають 7 тижнів поспіль. Наприклад, за минулий тиждень було зроблено 33 610 вакцинацій від коронавірусу. Але для країни з населенням в 1,3 млн жителів це поки що «крапля в морі».

Фото: ERR

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-