Меркель закликала до подальших зусиль на шляху до гендерної рівності

Меркель закликала до подальших зусиль на шляху до гендерної рівності

Укрінформ
Канцлер Німеччини Анґела Меркель закликала до подальших зусиль на шляху до гендерної рівності, виступаючи напередодні Міжнародного жіночого дня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Deutsche Welle.

"Поглянувши на склад керівництва у бізнесі, а також у політиці, ми побачимо, що ми ще не досягли цієї мети", - сказала Меркель у щотижневому відеоподкасті, оприлюдненому в суботу, 6 березня.

Читайте також: Меркель анонсувала розробку COVID-паспортів у Євросоюзі

Вона зауважила, що "таланти та перспективи обох статей" мають величезне значення - "особливо зараз, під час глобальної пандемії". Ось чому "паритет у всіх сферах життя суспільства" є необхідним, вважає канцлерка ФРН. У цьому контексті вона наголосила, що "жінки нарешті повинні мати можливість заробляти стільки ж, як і чоловіки".

Канцлерка звернула увагу, що в часи пандемії все більше жінок змушені одночасно допомагати дітям зі шкільним навчанням вдома, доглядати за ними, а також працювати над власною кар'єрою. За її словами, особливі виклики постали передусім перед жінками, які працюють у соціальній сфері.

Читайте також: Меркель: Росія і Китай - найбільші виклики для Заходу

"Понад 75 відсотків працівників галузі охорони здоров'я - від терапевтів до персоналу у лікарнях, медичних лабораторіях та аптеках - це жінки", - сказала Меркель. "При цьому на керівних посадах тут лише близько 30 відсотків - жінки", - підкреслила канцлерка.

Меркель наголосила, що не може так бути, "щоб жінки відігравали значну роль у нашому суспільстві та водночас не могли на рівні з чоловіками брати участь в ухваленні важливих рішень у політиці, економіці та суспільстві".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-