У Німеччині пом'якшили карантин: відкрили перукарні, магазини квітів і автошколи

У Німеччині пом'якшили карантин: відкрили перукарні, магазини квітів і автошколи

Укрінформ
Першим послабленням жорсткого локдауну, введеного в Німеччині 16 грудня, стало відкриття по всій країні 1 березня перукарень.

Про це повідомляє берлінський кореспондент Укрінформу.

Це єдиний загальнонаціональний захід, ухвалений під час наради голів федерального та земельних урядів 10 лютого.

Окрім того, в різних землях з понеділка розпочалися інші послаблення, зокрема, відкрилися садові ринки, магазини квітів, кабінети догляду за ногами та автошколи.

Наступні кроки будуть обговорюватися у середу, 3 березня.

Тиск на уряди є великим: за даними опитування соціологічного Інституту Yougov, за збереження обмежень виступає лише 26% відсотків респондентів, 9% - навіть за їх посилення, з іншого боку, 43% вважають, що локдаун слід послабити, а 17% виступають за повне скасування всіх обмежень.

Експерти та політики тим часом попереджають про можливість третьої хвилі пандемії, ознаки якої спостерігаються останнім часом: у країні знову потроху збільшується кількість нових випадків інфікування після тижнів падіння показників.

Читайте також: «Бразильський» штам коронавірусу дістався Британії

За даними Інституту Роберта Коха, протягом останньої доби в країні було підтверджено 4 732 нових випадки інфікування та 60 смертей. Семиденна захворюваність становить 65,8 на 100 тисяч. Загалом з початку пандемії в ФРН було зафіксовано 2 447 068 випадків захворювання на Sars-CoV-2 і 70 105 смертей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-