Казахстан запровадив надзвичайний стан на місяць

Казахстан запровадив надзвичайний стан на місяць

Коронавірус
Укрінформ
Президент Казахстану Касим Токаєв підписав указ про запровадження надзвичайного стану у звязку з поширенням коронавірусу - з 16 березня до 15 квітня.

Про це повідомляє сайт президента Республіки Казахстан.

"У зв'язку з оголошенням Всесвітньою організацією охорони здоров'я нового коронавірусу COVID-19 пандемією з метою захисту життя та здоров'я громадян запровадити відповідно до законодавства Республіки Казахстан на всій території Республіки Казахстан надзвичайний стан на період з 08 годин 00 хвилин 16 березня 2020 року до 07 годин 00 хвилин 15 квітня 2020 року", - йдеться у повідомленні.

Зокрема передбачається обмежити функціонування великих об'єктів торгівлі, призупинити діяльність торгово-розважальних центрів, кінотеатрів, театрів, виставок та інших об'єктів з масовим скупченням людей.

Крім того, буде запроваджено карантин з масштабними санітарно-протиепідемічними заходами, А також обмежено в'їзд до Республіки Казахстан і виїзд з її території всіма видами транспорту, за винятком персоналу дипломатичної служби та членів делегацій міжнародних організацій.

Читайте також: У Казахстані зафіксували перші випадки коронавірусу

Як повідомляв Укрінформ, 11 березня ВООЗ офіційно оголосила глобальну пандемію COVID-19.

В Україні підтверджено три випадки захворювання, одна особа померла.

З 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин у навчальних закладах та низка інших обмежувальних заходів задля протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-