Надзвичайний стан

11 травня 2022

22 квітня 2022

12 квітня 2022

02 березня 2022

26 лютого 2022

24 лютого 2022

23 лютого 2022


Рада підтримала запровадження в Україні надзвичайного стану

Верховна Рада затвердила указ Президента України Володимира Зеленського щодо запровадження від 00 годин 00 хвилин 24 лютого 2022 року надзвичайного стану на території всієї України, окрім Донецької та Луганської областей, строком на 30 діб.


Рада розглядає запровадження надзвичайного стану

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук відкрив позачергове засідання парламенту, на якому розглядатиметься законопроєкт "Про затвердження Указу Президента України "Про введення надзвичайного стану в окремих регіонах України" (№7108).


Зеленського просять змінити указ про надзвичайний стан: що хочуть вилучити

Голови парламентських фракцій звертаються до Президента України Володимира Зеленського з проханням внести зміни до указу про введення надзвичайного стану на території всієї України, окрім Донецької та Луганської областей.


Що означатиме запровадження надзвичайного стану - роз’яснення ОП

Після затвердження режиму надзвичайного стану на територіях областей починають діяти оперативні штаби під головуванням голів ОДА/КМДА, комендантська година в областях та містах не вводиться до ухвалення відповідного рішення, також можуть бути запроваджені інші обмеження.


Рада проголосує за надзвичайний стан на позачерговому засіданні о 17.00 - Мотовиловець

Верховна Рада ухвалить рішення щодо запровадження надзвичайного стану на всій території України, окрім Донецької і Луганської областей, на позачерговому засіданні, яке розпочнеться о 17.00.


Данілов пояснив, чи отримають військові додаткові повноваження в областях через НС

Військові залучатимуться до роботи штабів у областях, де запроваджений надзвичайний стан, і згідно із законодавством вони мають усі необхідні повноваження для прийняття тих чи інших рішень.


Данілов пояснив, чому надзвичайний стан не запроваджують на Донеччині й Луганщині

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов пояснив, що у Донецькій і Луганській областях не запроваджують надзвичайний стан, оскільки спеціальний режим там діє з 2014 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-