Верховний суд Британії завтра винесе рішення щодо роботи парламенту

Верховний суд Британії завтра винесе рішення щодо роботи парламенту

Укрінформ
Верховний суд Великої Британії у вівторок, 24 вересня, оголосить своє рішення у справі про припинення роботи британського парламенту.

Про це повідомив кореспондент ВВС Джошуа Розенберг у Twitter.

"Верховний суд підтвердив, що оголосить рішення (про припинення роботи британського парламенту — ред.) завтра, у вівторок, о 10:30 ранку", - написав він.

Раніше суд в Единбургу постановив, що зупинка роботи парламенту прем’єром була незаконною, а Вищий суд Лондона заявив, що единбурзький суд не має повноважень приймати рішення з подібних питань.

Сам Джонсон заявив, що «буде спокійно чекати й побачить, що вирішить суд» перед будь-якими наступними кроками. Опозиція ж вимагає в Джонсона негайно знову скликати парламент.

Читайте також: Джонсон виконає рішення суду щодо призупинення роботи парламенту - ЗМІ

Як повідомлялося, британський прем’єр призупинив роботу парламенту до 14 жовтня. Метою цього є не дати депутатам зірвати вихід Об’єднаного Королівства з Європейського Союзу, запланований на 31 жовтня. Нагадаємо, що наразі Лондон так і не досяг нових домовленостей із Брюсселем про Brexit, а тому є вкрай високою вірогідність жорсткого виходу країни з ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-