Польський Сейм пішов на канікули перед виборами

Польський Сейм пішов на канікули перед виборами

Укрінформ
Президія Сейму Польщі вирішила перервати засідання нижньої палати парламенту, яке мало тривати до п’ятниці, і продовжити його після парламентських виборів – 15 і 16 жовтня.
Про це повідомила маршалок Сейму Елжбета Вітек, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Виборча кампанія дуже коротка. Депутати хочуть бути зі своїми виборцями, адже служать їм”, - обґрунтувала це рішення Вітек.

Маршалок Сейму поінформувала, що президія Сейму прийняла це рішення на прохання партії “Право і Справедливість” (PiS). Вона також запевнила, що жодних змін до порядку денного цього засідання на 15 і 16 жовтня не вноситиметься.

Рішення президії Сейму викликало критику з боку опозиції. Зокрема, віцемаршалок Сейму від найбільшої опозиційної партії “Громадянська платформа” (PO) Малгожата Кідава-Блонська зазначила, що рішення перенести засідання Сейму на жовтень є “небезпечним сигналом”. На її думку, правляча партія, можливо, забажає внести щось нове до затвердженого порядку денного.

Читайте також: Польща пропонує підготувати Україну до євроінтеграції

Лідер ще однієї опозиційної сили, Польської селянської партії (PSL), Владислав Косіняк-Камиш також підкреслив, що несподівана перерва в засіданні Сейму є необґрунтованою і викликає багато запитань. Він припустив, що партія влади, можливо, відразу після виборів прагнутиме провести зміни, про які не хоче говорити до виборів.

Парламентські вибори в Польщі відбудуться 13 жовтня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-