Сина Трампа допитають у Сенаті щодо зв'язків із Росією

Сина Трампа допитають у Сенаті щодо зв'язків із Росією

Укрінформ
Дональд Трамп-молодший уклав угоду з Комітетом з питань розвідки Сенату США, який контролюється республіканцями в Конгресі, щодо свідчень на слуханнях щодо російської справи наступного місяця.

Про це повідомило в вівторок американське видання The Hill.

"Дональд Трамп-молодший погодився виступити в Сенаті перед Комітетом з питань розвідки для відповідей у другому раунді запитань, відповідно до повістки голови комітету Ричарда Барра (R-N.C.)", - зазначає видання.

Трамп-молодший уклав угоду в вівторок щодо зустрічі в комітеті наступного місяця, яка триватиме від двох до чотирьох годин. Очікується, що це будуть закриті слухання.

Читайте також: Сина Дональда Трампа викликали для свідчень в Сенат

Як повідомило джерело, передбачається, що син президента відповідатиме на додаткові запитання щодо проекту будівництва Trump Tower у Москві, а також про зустріч у травні 2016 року з пов'язаною із Кремлем російським адвокатом Наталею Весельницькою. 

За словами іншого джерела, комітет окреслив десять тем, які він сподівається обговорити з Трампом-молодшим, але зрештою їх обсяг був обмежений до шести. Причому обидві сторони погодилися, що це буде остання поява Трампа-молодшого на слуханнях у комітеті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-