ЄС уважно спостерігатиме за Молдовою після виборів - Могеріні

ЄС уважно спостерігатиме за Молдовою після виборів - Могеріні

Укрінформ
ЄС продовжує вважати Молдову однією з ключових країн Східного Партнерства, водночас у європейських партнерів існують причини для певного занепокоєння станом справ у країні після парламентських виборів.

Про це у понеділок у Брюсселі під час прес-конференції за підсумками Ради міністрів ЄС із закордонних справ заявила Високий представник ЄС Федеріка Могеріні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Разом з міністрами ми розглянули ситуацію в Молдові після парламентських виборів, та оцінили стан справ, за повної поваги до політичних процесів у цій країні. Міністри висловили певні занепокоєння і погодилися, що ми будемо уважно спостерігати за процесом формування уряду, і за тим, яку програму уряд запропонує. Знову – це не наше завдання втручатися у дискусії навколо формування коаліції або навколо формування уряду. Але наша справа – зберігати пильність стосовно ситуації з верховенством права та, перш за все, з імплементацією порядку денного Угоди про асоціацію», - наголосила Високий представник ЄС.

Вона підкреслила, що Євросоюз має бажання підтримати реформи в країні та її демократичну перспективу.

«Молдова для нас є ключовим партнером у Східному партнерстві, десяту річницю якого ми маємо намір відзначити тут у травні», - додала Федеріка Могеріні.

Читайте також: Міністри ЄС підтвердили невизнання анексії Криму Росією

Як повідомляв Укрінформ, Конституційний суд Молдови визнав результати парламентських виборів, які відбулися 24 лютого 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-