Могеріні

29 квітня 2020

04 грудня 2019


Могеріні стала співголовою комісії ООН щодо внутрішньо переміщених осіб

Генсекретар ООН Антоніу Гутерреш призначив співголовою групи високого рівня щодо внутрішньо переміщених осіб Федеріку Могеріні, яка з 1 грудня перестала обіймати пост глави європейської дипломатії.

30 листопада 2019

27 листопада 2019


Євросоюз сподівається на відчутний прогрес від "нормандського саміту" – Могеріні

Євросоюз позитивно оцінює конструктивну позицію України щодо розв'язання безпекових питань і розглядає майбутню зустріч на вищому рівні, яка має відбутися 9 грудня в нормандському форматі, як можливість для досягнення відчутного прогресу.

22 листопада 2019

19 листопада 2019

15 листопада 2019

31 жовтня 2019

16 жовтня 2019

14 жовтня 2019

11 жовтня 2019

10 жовтня 2019


Євросоюз закликає Туреччину зупинити військову операцію в Сирії

Високий представник ЄС Федеріка Могерині закликала Туреччину зупинити військову операцію в Сирії, яка може призвести лише до швидкого погіршення гуманітарної, військової, політичної та стратегічної ситуації в цій країні.

09 жовтня 2019


Могеріні: Ми наголошуємо, що Крим і Донбас - це Україна

Зустрічі в рамках ТКГ у Мінську та погодження "формули Штайнмаєра" відкривають можливість активнішого пошуку шляхів мирного врегулювання на Донбасі - але тільки за умов дотримання територіальної цілісності України.

03 жовтня 2019


Могеріні скасувала візит до Білорусі, де могла бути підписана візова угода з ЄС

Верховний представник Євросоюзу із зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні скасувала візит до Білорусі, запланований на 4-5 жовтня для участі в конференції країн-учасниць програми ЄС "Східне партнерство".

25 вересня 2019


ЄС закликав ратифікувати Договір про повну заборону випробувань ядерної зброї

Високий представник ЄС Федеріка Могеріні закликала п’ять впливових країн світу ратифікувати Договір про повну заборону випробувань ядерної зброї, і ще три країни – приєднатися до цієї угоди.

23 вересня 2019


Могеріні підтримала переговори про членство в ЄС Албанії і Північної Македонії

Рішення про початок переговорів щодо членства в ЄС з Албанією і Північною Македонією, яке невдовзі мають прийняти керівники країн Євросоюзу, є важливим не лише для цих двох країн, але й для європейської перспективи усього регіону Західних Балкан.

18 вересня 2019

13 вересня 2019

07 вересня 2019

06 вересня 2019


Могеріні нагадала Додону про необхідність прискорення реформ у Молдові

Високий представник ЄС Федеріка Могерині в Брюсселі провела зустріч з президентом Молдови Ігорем Додоном, під час якої висловила очікування європейської сторони щодо прискорення ключових реформ в країні.

02 вересня 2019

17 серпня 2019

17 липня 2019


Ситуація у Венесуелі погіршується – Євросоюз

Політичний та економічний колапс у Венесуелі продовжує вражати населення, про що свідчить той факт, що більше 4 мільйонів людей були змушені покинули країну. Ця криза також залишається головним джерелом нестабільності в регіоні.

15 липня 2019


ЄС не проти, якщо до торговельної програми з Іраном приєднається більше країн

Збереження «ядерної» угоди з Іраном в рамках Спільного всеосяжного плану дій було в центрі уваги під час зустрічі європейських міністрів закордонних справ, при цьому до програми розвитку торгівлі в рамках цього документу можуть приєднатися представники третіх країн.


Могеріні попереджає ЄС, що гроші на регулювання міграції закінчуються

Високий представник ЄС Федеріка Могеріні попередила країни-члени ЄС про те, що закінчуються наявні фінансові ресурси у Трастовому фонді, який забезпечує зусилля ЄС та міжнародних організацій у співпраці з країнами походження мігрантів та транзитними країнами з метою регулювання міграційних процесів.

11 липня 2019


Могеріні поінформує європейських міністрів про підсумки Київського саміту ЄС-Україна

Високий Представник ЄС Федеріка Могеріні поінформує міністрів закордонних справ країн ЄС, які зустрінуться у понеділок 15 липня у Брюсселі, про результати Київського саміту Україна-ЄС.

09 липня 2019


Євросоюз призначив нового керівника делегації ЄС в Україні

Високий представник ЄС Федеріка Могеріні оголосила у вівторок про призначення 43 нових голів делегацій ЄС у третіх країнах в рамках ротації 2019 року, які формально стануть до виконання обов’язків після погодження з країнами призначення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-