Могеріні

04 грудня 2019

Могеріні стала співголовою комісії ООН щодо внутрішньо переміщених осіб

Генсекретар ООН Антоніу Гутерреш призначив співголовою групи високого рівня щодо внутрішньо переміщених осіб Федеріку Могеріні, яка з 1 грудня перестала обіймати пост глави європейської дипломатії.

30 листопада 2019

27 листопада 2019

Євросоюз сподівається на відчутний прогрес від "нормандського саміту" – Могеріні

Євросоюз позитивно оцінює конструктивну позицію України щодо розв'язання безпекових питань і розглядає майбутню зустріч на вищому рівні, яка має відбутися 9 грудня в нормандському форматі, як можливість для досягнення відчутного прогресу.

22 листопада 2019

19 листопада 2019

15 листопада 2019

31 жовтня 2019

16 жовтня 2019

14 жовтня 2019

11 жовтня 2019

10 жовтня 2019

Євросоюз закликає Туреччину зупинити військову операцію в Сирії

Високий представник ЄС Федеріка Могерині закликала Туреччину зупинити військову операцію в Сирії, яка може призвести лише до швидкого погіршення гуманітарної, військової, політичної та стратегічної ситуації в цій країні.

09 жовтня 2019

Могеріні: Ми наголошуємо, що Крим і Донбас - це Україна

Зустрічі в рамках ТКГ у Мінську та погодження "формули Штайнмаєра" відкривають можливість активнішого пошуку шляхів мирного врегулювання на Донбасі - але тільки за умов дотримання територіальної цілісності України.

03 жовтня 2019

Могеріні скасувала візит до Білорусі, де могла бути підписана візова угода з ЄС

Верховний представник Євросоюзу із зовнішньої політики і безпеки Федеріка Могеріні скасувала візит до Білорусі, запланований на 4-5 жовтня для участі в конференції країн-учасниць програми ЄС "Східне партнерство".

25 вересня 2019

ЄС закликав ратифікувати Договір про повну заборону випробувань ядерної зброї

Високий представник ЄС Федеріка Могеріні закликала п’ять впливових країн світу ратифікувати Договір про повну заборону випробувань ядерної зброї, і ще три країни – приєднатися до цієї угоди.

23 вересня 2019

Могеріні підтримала переговори про членство в ЄС Албанії і Північної Македонії

Рішення про початок переговорів щодо членства в ЄС з Албанією і Північною Македонією, яке невдовзі мають прийняти керівники країн Євросоюзу, є важливим не лише для цих двох країн, але й для європейської перспективи усього регіону Західних Балкан.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-