Глава міноборони Польщі - про Nord Stream 2: РФ озброюється за гроші Заходу

Глава міноборони Польщі - про Nord Stream 2: РФ озброюється за гроші Заходу

Укрінформ
Загроза для Європи йде від Росії, і про це всі знають.

Про це під час Мюнхенської безпекової конференції заявив в суботу міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Ми всі прекрасно знаємо, звідки йде загроза”,- заявив Блащак.

Він нагадав слова екс-президента Польщі Лєха Качинського, які той сказав у Грузії у 2008 році про те, що спочатку Грузія, потім буде Україна, згодом — балтійські країни, а потім і Польща.

"У 2014 році почалася атака на Україну",- нагадав Блащак.

Він підкреслив, що Польща завдяки двостороннім відносинам із США намагається збільшити присутність американських військ в Польщі. На його переконання, це відповідний шлях для гарантування безпеки усього східного флангу НАТО.

Блащак наголосив, що Росія загрожує безпеці Європи та світу, а тому потрібно знайти відповідь для мінімізації цієї загрози.

Читайте також: Нейтралітет України в 2014 році не врятував її від агресії РФ - Порошенко

Польський міністр також заявив, що "Північний потік-2" загрожує безпеці Польщі, України, а також усієї Європи. Він підкреслив, що кошти, які Росія отримує з продажу газу, потім витрачає на озброєння.

“Це — парадоксальна ситуація, коли за гроші партнерів із Заходу Росія озброюється, а ми маємо шукати відповідь на російське озброєння, зміцнюючи співпрацю в рамках НАТО”,- констатував глава міноборони РП.

Мюнхенська безпекова конференція, яка розпочалася напередодні, триватиме до неділі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-